Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
a barátommal szakítottunk ezen a héten.. de én még mindig nagyon nagyon szeretem és nem bírom elfelejteni bármennyire is szeretném.. kitöröltem a teló számát,a képeket amin ő van,mindent t,semmi olyasmi nincs sehol ami rá emlékeztetne... és mégis mindig ő jár az eszemben:( hogy lehetne vissza "csábítani" vagy inkább hagyjam a francba?:( nagyon hiányzik:/
2014. máj. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2014. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A realitás talaján állva, te látsz esélyt arra, hogy vissza tudd csábítani?

Ha vége, akkor vége, elszakadt, eltörött, kész.

Állj fel a padlóról, és menj tovább emelt fővel.

2014. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár fiatal vagyok, igyekeztem és igyekszem is megfigyelni magamat, és a környezetemet, ex visszaszerzés terén. Arra a megállapításra jutottam, hogy nem érdemes próbálkozni. Nem azért, mert nem lehetséges, nyilván visszacsábíthatod, vagy ő téged, és talán jó is lehet egy darabig, de az kétséges, hogy hosszú távon is az marad-e.

Véleményem szerint ha véget ér egy kapcsolat, akkor úgymond meghal. A szakítás, amennyiben igazi, esetleg átgondolt, nem ilyen "ránéztélabulibanegymásikellentétesneműreezértmostkidoblakkabdeutállak", szóval okkal történt, akkor az a kapcsolat halála, és ezek után vágyakozni rá az kvázi nekrofília. Van erre egy zene szám is, Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven Nem biztos, hogy szó szerint, de közvetve témábavág, ha más nem, a jelképrendszerével. Szóval, mivel ez halott, és tulajdonképpen ti is azok vagytok egymásnak szerelem szempontjából, én úgy tudom elképzelni az újrakezdést, ha mindketten újjászülettek. Ez nem azt jelenti, hogy egy másik életben, hanem mindkettőtök személyisége úgy változik, hogy az már nem ugyanaz, mint régen volt. Azaz nem teljesen ugyanazért szeretitek egymást, mint régen, úgymond nem a régi érzést szeretitek, hanem az újat fogadjátok be. Szóval mintha nem is az exeddel jönnél össze, hanem egy másik emberrel. Én így tudom elképzelni.

Mindezt úgy mondom, hogy egy időben én is vissza akartam szerezni valakit, kész voltam akár pénzt is kiadni érte, hogy megtanuljam a módját. : )

Kíváncsi vagyok, a többi válaszoló mit gondol erről.

2014. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Azt lefelejtettem, hogy ehhez tulajdonképpen újra meg kell ismerkednetek egymással, mintha idegenek volnátok egymásnak. : )

2014. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!