Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fura ez így, még én sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura ez így, még én sem értem, valaki elmondaná, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban. Két évvel idősebb, mint én, ő 11.es, én még csak gólya vagyok. Első héten a suliban megpillanottam, s máris megeteszett. Aztán teltek múltak a hetek, hónapok, egyre többször láttam, s voltak programok, melyeken ő is ott volt, bár nem beszélgettünk sokat mindig kedvesen válaszolt, vagy szólt, ha kell valami. Jóban vagyok az egyik lány osztálytársával, s a múltkor búcsúként megöleltem s a lány azt mondta, hogy megnézett majd amikor elment melletünk visszafordult, s a szemében nem megvetés volt, inkább kíváncsiság. Lassan-lassan megtudtam, hogy milyen művész lélek, és hogy sportolni is szeret, tud is, s csak tánézésre is egy igazi álompasi. Így hát ráírtam, és bevallottam neki mindent. De ő semmi konkrétat nem mondott, csak hogy tudja milyen nehéz lehetett ezt mind megfogalmazni, és hogy köszöni, hogy elmondtam, s a levél minden részletére kitért, rendes volt, s nem bunkóskodott. Azóta eltelt egy hónap. Nem beszéltünk, a suliban nem is köszön. Tudom, hogy nem a lánynak kellett volna kezdeményeznie, de legalább ennyit megtudtam. Most hogyan tovább? Azt hiszem szerelmes vagyok bele. (Amúgy én sem vagyok dagadt, és ronda, persze az a zökéletes, vékony, magas sem, de ő sem magas. max 10 cm-el magasabb. Én meg olyan életvidám, mosolygós lány vagyok. Nem vagyok túl vékony, inkább sportos alkatom van.(

2014. máj. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy eltelt már azóta egy hónap. Ha akart volna,akkor már lépett volna,hisz te zöld utat adtál neki. Az nem lehet mentség,hogy félénk,s te tetszel neki. Túl sok idő telt el,s azóta elkerülően viselkedik. Sajnos így leírva a történetet én nem látok benne boldog befejezést.
2014. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen
2014. máj. 21. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alkatod lényegtelen. Inkább az a baj, hogy gyakorlatilag letámadtad az érzéseiddel, váratlanul zúdítottál a nyakába mindent. Na ezt nem szabad! Nem lehet valakit így letámadni az érzéseiddel, mert ezzel igen jó eséllyel elriasztod. Nőként mondom, engem is megijesztene egy ilyen váratlan érzelmi kitörés... Nem szabad ezzel kezdeni, sőt szerintem a kapcsolat kezdeti szakaszában sem szabad ennyire kimutatni az érzéseket, bármennyire is szereted. Inkább írtál volna rá, bármilyen más témában, elkerülve az érzéseidet, pontosabban csak annyit kimutatni, hogy szimpatikus neked. Nem szabad így kezdeni, igazi szerelem eleve csak akkor alakulhat ki, ha már ismered az illetőt, a többi csak fellángolás, vágy. Ezért is van az, hogyha egy gyakorlatilag idegent letámadsz ezzel, akkor lehet azt hiszi, hogy nálad valami nincs rendben, vagy fél hogy teljesen a nyakára nőnél, jobb esetben csak attól fél, hogy ő ezt nem tudná viszonozni, és ezzel összetörne. De mindenképp megijed.

29n

2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem azt írtam le, hogy szerelmes vagyok bele. azt írtam, hogy egy kedves, jófej stb. fiúnak tartom, s leírtam az olyanokat, hogy látam milyen jól focizik, vagy hogy szépen táncol... Még azt sem írtam oda, hogy nekem mennyire tetszikcsak hogy szimpatikusnap találom :D
2014. máj. 21. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, csak a "bevallottam neki mindent"-ből erre következtettem :D. Hát akkor nem tudom mi lehet a gondja, valószínűleg te nem jössz be neki annyira, vagy van barátnője. Megadtad a kezdő lépést, a többit neki kéne. De egy hónap sajnos elég sok idő.. :(
2014. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!