Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja ennyire, ha egy nő magasabb beosztásban dolgozik náluk?

Figyelt kérdés
Egy cégnél elég fiatalon vezetői pozícióban vagyok, a kapcsolataim általában addig működnek, míg ez ki nem derül. Miért zavarja ez a férfiakat ennyire, ha egyszer nem éreztetek velük semmi ˝ felsőbbrendűséget ˝ , mert nem is feltétlenül keresek mondjuk többet az egyik szakmával rendelkező exemnél... Nem értem ezt, ha valaki normálisan áll ehhez a dologhoz, miért nem működik?

2014. máj. 21. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavar,ha a nő van felül
2014. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Lehetséges okok:

1. többet keresel (büszkeségi kérdés sok férfinél, nálam nem)

2. karrierista nő képe lebeghet előttük (időd nulla magánéletre, más nem fontos a munkán kívül)

3. téged kezdene el zavarni idővel, hogy többet keresel

4. nem néznéd hosszútávon férfinek azt, aki alacsonyabb végzettségű/pozíciójú, mint te.


VÁlaszz :)

2014. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Engem nem zavar ha a főnököm nő, csak ne legyen nő.
2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 WheneverYouWant ***** válasza:
56%

A férfiakat az zavarja ha te vezető beosztásban vagy akkor valószínűleg magasabb is a fizetésed az övéknél. Nem tudják elviselni ha nem ők a családfenntartók..

Rossz lehet az az érzés mikor hazaviszel jó esetben havi 100e forintot a bnőd meg 200e-et... Nem voltam még ilyen helyzetben és várhatóan nem is leszek(én is vezető beosztásban vagyok) ezek csak a gondolataim... ezért lehet.

2014. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem teljesen hidegen hagy a dolog:)
2014. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem csak teszi az agyát a kérdező ás felvág és valójában nagyképű és lenézi a pasiját.
2014. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

# 6


Csakis. :D

2014. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 Ne magadból indulj ki :)
2014. máj. 21. 23:03
 9/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ez ilyen kisebbségi dolog,de pl én tudom mekkora király vagyok,s így nem zavar ha maga kleopátrával kéne hálnom az sem.
2014. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Szerintem kisebbségi komplexusuk volt.Némelyik férfi nem tudja elviselni,ha a nője többet keres,mert így nem érzi azt,hogy egyenlő felek lennétek(bár vannak olyanok is,akiknek mániákusan felsőbbrendűek akarnak lenni).

A lényeg ez.

Én magasról leszarnám,hogy magasabb pozícióban lenne,mint én és azt is,hogy többet keresne.

Magamat fent tudom tartani,jól keresek,értem a munkámhoz és az én munkahelyemen csak 2 pozíció van,szóval nem nehéz magasabban lenni.

Nem hiszem,hogy valaha is emiatt érezném szarul magam és szerintem a korom ellenére elég sokat le tettem már így is az asztalra.

"Nem értem ezt, ha valaki normálisan áll ehhez a dologhoz, miért nem működik?"

Mert önbizalom hiányos idiótákkal volt dolgod(szerintem).

Ha tévedek,akkor bocs!


23/F

2014. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!