Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja ennyire, ha egy nő magasabb beosztásban dolgozik náluk?

Figyelt kérdés
Egy cégnél elég fiatalon vezetői pozícióban vagyok, a kapcsolataim általában addig működnek, míg ez ki nem derül. Miért zavarja ez a férfiakat ennyire, ha egyszer nem éreztetek velük semmi ˝ felsőbbrendűséget ˝ , mert nem is feltétlenül keresek mondjuk többet az egyik szakmával rendelkező exemnél... Nem értem ezt, ha valaki normálisan áll ehhez a dologhoz, miért nem működik?

2014. máj. 21. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azért hagynálak esetleg ott, mert úgy érezném, hogy nem vagyok elég neked és nagyon gyorsan lecserélsz egy sikeres és jól kereső kandúrra. Nem az a lényeg, hogy te milyen pozícióban vagy és mennyit keresel; hanem ez a biztonságérzet hiányozna.
2014. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ezt olyan megalázó dolog lenne megbeszélni? :/ Volt olyan párom, aki ˝ kevésnek ˝ érezte magát, pedig nekem úgy volt tökéletes, ahogy volt, és ha szólt volna és nem csak simán lelép, talán még mindig együtt lehetnénk
2014. máj. 21. 23:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia! Volt hogy a feleségem sokkal többet keresett és ez akkor zavart. Nem az ő sikere bántott, hanem az, hogy nem éreztem magam elég jónak mellette. Sajnos kevés az önbizalmam...

Szerencsére ez az egész azt váltotta ki belőlem, hogy tanultam munka mellett és most én keresek sokkal többet, jobban is érzem magam.

2014. máj. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, le a kalappal, hogy ilyen jó dolgot kihoztál ebből a helyzetből és nem keseredtél el, hogy jaj én szegény, többet keres a feleségem. :)

Szerintem is azért zavarhatja a pasikat ez, mert nem elég az önbizalmuk és ősi ösztönük, hogy ők legyenek a családfenntartók. Valljuk be, hogy egy idő után mi sem tudnánk felnézni egy olyan férfira, aki kevésnek érzi magát mellettünk. Szerintem a legjobb és legideálisabb, ha a pasi magasabb beosztásban dolgozik és többet keres nálad, bőven vannak ilyen pasik gondolom. Nehogy még te érezd rosszul magad, amiért jól keresel, nyilván sokat tanultál ezért. 25/l

2014. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 12:

Ha így állsz hozzá, akkor azért más tészta. Mondjuk nekem alapból önbizalomhiányom van és megszoktam már, hogy egy kapcsolatban teperni kell ahhoz, hogy mellettem maradjon a lány és ne csaljon meg.


Ha még többet is keres, akkor még többet kell teperni és ez már minden, csak nem kellemes és harmonikus. Ha viszont te képes vagy a férfit is egyenrangú félként kezelni... akkor még működhet, csak ha látod rajta, hogy bántja valami, akkor meg kell vele beszélni (és könnyen észre lehet venni).

2014. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
engem nem zavar sot,persze ha korrekt és nem szívózik
2014. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!