Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs igazam?

Figyelt kérdés
Van nekem egy barátnőm, neki meg sok munkatársa. Az egyik elhívta sörözni, kettecskén, a srácnak állítólag van barátnője. Barátnőm rendes volt, közölte, hogy ez a helyzet, én is közöltem vele, hogy akkor én is elhívom egy munkatársnőmet, aki szimpatikus. Szerinte ez nem ugyanaz, mert nekem bejön az a lány :D Mondtam neki, hogy alapból nem vágyom más nők társáságára, de amíg ő valakivel iszik, addig én se fogok otthon unatkozni. Megjegyzem én nem megcsalási szándékkal találkoznék bárkivel is, de ha neki szabad, akkor nekem ugyan miért nem? A madarak a túloldalon vannak, vagy rosszul állok tényleg a témához?
2014. máj. 22. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy mindketten otthon ultok a seggeteken, vagy mindketten elmentek de egyutt es nincs problema
2014. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt. Amúgy ez csak a saját szégyene, mert nem néz ki annyit magából hogy ő elég lenne e neked és nem csalnád meg őt.
2014. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy amit ő megtehet egy kapcsolatban, azt te is. Viszont ez így kicsit zsarolás szagú, hogy válaszként reagáltál úgy, hogy amíg ő elmegy a kollégával, addig te is a kolléganőddel. Mintha meg akarnád leckéztetni. Ha szerinted ez belefér a kapcsolatotokba, hogy más neműekkel kettesben eljárkáltok, akkor annyit kellett volna mondani,hogy érezze jól magát, és a következő adandó alkalommal elmész te is. Ha szerinted ez nem fér bele a kapcsolatotokba, hogy ő más férfival sörözni megy,akkor jobb lenne leülni és ezt őszintén átbeszélni, mert nem lesz jó vége ennek a "válaszul akkor én is" dolognak.
2014. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek ott vagy te, srácnak meg ott volt a barátnője, tehát elég nyilvánvaló hogy nem azért mentek el sörözni, hogy dupla megcsalást tartsanak.


Ha a hölgynek - akit te el akarsz hívni - nem lenne senkije, akkor én is kicsit kétkedve állnék a dologhoz. Olyan mintha így akarnál neki visszavágni, mint az oviban, hogy ha te foghattad az óvónéni kezét, akkor most csak azért is én fogom legközelebb. De ha nem vágysz más nő társaságára, akkor mégis minek akarod elhívni?

2014. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint az ovodában,ha ö is akkor én is. Ez a féltékenység népbetegség ahogy látom! Ha nem bizol meg benne minek vagy vele. Komolyan! Elmondta öszintén,hogy isznak 1-2 sört,és akkor mi van? Semmi! Valószinü munkáról fognak beszélni.

Inkább örülj neki,hogy ö megbizik benned,és nem titokban megy el! Inkább menj el a haverokkal inni addig,de ne a növel!

Most bizonyithatsz neki,hogy Te mennyire megbizol benne,hidd el jól fog neki esni.

2014. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bonyolult ez. Mondjuk úgy, hogy körbe vagyok véve csinos, értelmes nőkkel, de bennem van annyi, hogy melóhelyen kívülre ne vigyem ezt a fajta szimpátiát, mert bennem felmerül az, hogy ezzel esetleg megbántom őt. /Igaza is lenne, ha ő van nekem, minek találkozgatok más csajokkal?/ Igazatok van, tényleg leckéztetés szagú, de engem megbánt ezzel. Még olyan hülyeséget is mondott, hogy akkor mehetek, ha a lány hív el, de ezt már meg se hallottam...
2014. máj. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!