Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm ezért el akar hagyni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ezért el akar hagyni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám nem bírja a baártnőmet, akivel fél éve vagyok együtt. Amikor először beszéltem róla neki, totál kiakadt és ki akart tagadni a családból. Azóta nem beszélek otthon a barátnőmről, titokban járunk már fél éve. Barátnőm el akar már hagyni mert így szerinte nem olyan komoly a kapcsolatunk... Az a gond, hogy nem én tehetek róla. Mit csináljak? Ha most otthon, így fél év után ismét felhoznám a témát, kib@ szott nagy balhé lenne, tuti repülnék otthonról. 19 vagyok és egyetemista.
2014. máj. 22. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Anyád elmebeteg, vagy mi a baja tulajdonképp? De a barátnőd sem lehet túl rendes vagy nem ragaszkodik hozzád túlságosan, ha emiatt elhagyna, neki csak egy "komoly kapcsolat" kell.
2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gondja anyudnak a barátnőddel?

Nehéz ügy, de szerintem beszélned kellene a barátnőddel, meg anyuddal is! Mond anyudnak, hogy nem kell, hogy szeresse a barátnődet, de fogadja el, hogy ez a helyzet, mert, ha nem teszi, azzal neked árt, nem a csajodnak...

2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Anyámnak az a gondja, hogy még a barátnőmet is ő akarja kiválasztani. És nem tágít.
2014. máj. 22. 22:43
 4/12 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyuddal, hogy miért nem kedveli a barátnődet. Mert 2 oka lehet: Vagy konkrétan ezzel a csajjal van gondja de nagyon nagy, vagy egyszerűen csak snya-fia kapcsolatfüggő, és minden csajjal gondja van/volt/lesz akit valaha haza fogsz vinni. Az eddigi barátnőidhez hogy viszonyult?

Mikor újra felhozod a témát, biztosan megnint nagy balhé lesz, de te próbálj meg nyugodt és udvarias maradni. Tudom, baromi nehéz lesz, de másképp nem fog sikerülni. Próbáld meg minél higgadtabban kiszedni belőle, hogy pontosan mi is a probléma. Mert ha az már megvan, akkor segíteni is lehet rajta.

És a barátnődnek elmondtad, hogy otthon mi a helyzet? Persze nekem nőként sem esne jól, ha sosem vinnél haza, azt hinném szégyellsz vagy valami. De ha elmondod neki mi a baj, biztosan megérti. Tuti, hogy nagyon rosszul fog esni neki, de ha elmagyarázod a helyzetet, szerintem megérti.

Az én édesanyám is mart már el mellőlem pasit, (és bár volt rá oka, de akkor is... elég durva volt) Az ilyen szülők függnek a gerektől, bármennyire is az ellenkezőjét állítja. Elég nehéz őket kezelni, gyakran nem is lehet, de egy próbát megér. Biztos sok vita vár rád, de kitartást. 21/L

2014. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Barátnőm tud róla már a kezdeketől.

Anyám problémája az, hogy nem egy agyi szinten vagyok vele. Lenézi a barátnőmet, mert szegényebb családból való. Meg egy kicsit telt, de hát én is az vagyok...

2014. máj. 22. 23:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértem a barátnődet is, mert kinek jó, ha nem vállalják fel? Nyomasztó egy idő után a titkolózás.

De téged is, ne haragudj, hogy ezt mondom, anyád nem ép teljesen.

2014. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Senki nem tud javasolni semmi jót...
2014. máj. 22. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:

és apukád mit szól hozzá? vagy tesóid, ha vannak?

nem tudsz a barátnődékhez költözni egy kis időre?

2014. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Apukám is tudja, hogy anyám ilyen megrögzött, hüly e.

Nem tudok, teljes mértékben szüleimre vagyok utalva.

2014. máj. 23. 00:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy valószínűleg anyud minden lányban találna kivetni valót, a későbbiekben is...Túl kövér, túl magas, túl szegény, túl gazdag stb...Szóval, lépned kellene ez ügyben, a titkolózás nem megoldás.

Ne rejtegesd a barátnődet, mert tényleg rámegy a kapcsolatod...

Anyukáddal beszélj erről, ha nem akarja elfogadni sehogy sem, legyen az ő gondja. Nem neki kell eldöntenie, hogy ki legyen a barátnőd. Vagy tán apudnak annak idején őt választotta ki nagymamád? Ő mit szólt volna, ha vele is így csináltak volna anno? Vagy, így csináltak, és most ő is így akar viselkedni?

2014. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!