Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar hagyni az exéért, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni az exéért, aki más babáját várja?

Figyelt kérdés

Nagyon szép kapcsolatunk volt, tényleg, mint a mesékben. Megkérte a kezem, említette hogy nyárhoz egy évre felőle esküvő is lehet, ebben a hónapban költöztünk volna össze végleg. (már laktunk együtt, csak én visszajöttem suliba)

Minden olyan volt, mind amilyet megálmodtam, még fel nem bukkant az exe. Először kedves volt velem, meg minden.

Most a barátom egyik barátjával jár, akibe állítása szerint végig szerelmes volt, még a barátommal járt. (3 évig jártak, a barátom abból csak 1 hónapig érdekelte)

Mindkettejük elmondása szerint nem telt el úgy nap, hogy ne veszekedtek volna, hetente mentek szét, hogy a következő héten újrakezdjék megint.

A lányt a barátom családja sem kedvelte, még engem igen.

A lány és az új barátja nagyon aranyosak együtt, tényleg. Mikor bejelentette, hogy kisbabát vár, mindenki boldog volt, hogy végre mindannyiunknak egyenesbe jött az élete.

Azonban amikor csak ketten voltunk a lánnyal, elő adta, mit is tervez. A baba tényleg az új barátjától van, és tényleg boldogok, de neki ez nem elég. Ő szeretne lenni a legboldogabb lány a Földön, és ahhoz az kell,hogy nekem egy csepp örömöm sem legyen, nem bírja nézni a mi boldogságunkat. Szerinte nem kéne a barátommal lennem, mert nem szeret, még mindig őt szereti, se előtte se utána senkit, és vissza is fogja szerezni őt. Megtartani viszont nem akarja, elég annyi, ha a mi kapcsolatunkat tönkreteszi, és teljes lesz a boldogsága.

Amit sikerült is neki. A barátom már nem akar összeköltözni velem, napok kérdése, hogy szakítson. Állandóan a lányon járatja az eszét, hiába mondtam neki, hogy csak játszik vele, szerinte hazudok. Már csak ő érdekli, kész lenne a babát is bevállalni, nem törődve azzal, hogy a sajátjával együtt három ember életét teszi tönkre.


Mit tehetek?


2014. ápr. 24. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
tedd össze a kezed, hogy ebből nem lett semmi. a casj kicsit pszicho, de mind1, barátod meg bolond, akit úgy ugráltat ahogy akar!
2014. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha hagyod a párodat a fenében, ha most ez megcsinálta akkor legközelebb is megtenné!
2014. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni. Semmit sem veszítesz vele! Fel a fejjel tele van az ország gerinces fiúkkal.
2014. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a srácot, és ne fogadd vissza, amikor majd pofára esik!
2014. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
örülj annak, hogy ilyen hamar kiderült milyen ember!
2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom dagadt az excsaj...ezen jobb ha túlteszed magad:(
2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!