Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem a legjobb barátnőm csávója. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék ti mit tennétek. Nem arról van szó, hogy kipróbálnám, félreértés ne essék, megmondtam neki, hogy ezt verje ki a fejéből. A kérdésem az lenne, hogy elmondjam barátnőmnek? Vagy hallgassak róla? Nagyon kellemetlen ez az egész. Nem szeretném, hogy a barátnőm féltékenykedjen rám és hogy rajtam veszekedjenek. Meg tuti szakítanának emiatt. Vagyis ebben annyira nem vagyok biztos. Viszont ez nagyon undorító húzás a srác részéről... Kikezdeni velem?!! A nőjének a legjobb barátnőjével?! Ehhez is kell pofa... Áhhh hihetetlen. És gustustalan.

Szóval ti mit tennétek?

16/L Honey


2009. jún. 29. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondd el a barátnődnek, ha igaz barátod. éppen a félreértések elkerülése végett. ha veled próbálkozik, másnál is, lehet hogy folyamatosan hűtlen, Ne söpörd a szőnyeg alá:)

27/L

2009. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg a srácnak,hogy vagy ő mondja el, vagy te.


18F XSB

2009. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, mindenféle képpen mondd el, mert mással is meg fogja tenni. és ezzel a barátnődnek tennél rosszat, mert így lehet megmented a további szenvedésektől a srác miatt
2009. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igaza van az elso valaszadonak, azonal beszelj a baratnoddel,mert senki sem erdemel egy ijen pasit! tudnia kell rola...csak gondolkozz forditott esetbe...ha a te pasid csinalna ezt a legjobb baratnoddel,te elvarnad tole hogy elmondja neked?
2009. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ajj tudom, hogy igazatok van... és tudom hogy ezt kéne. jó megteszem nem érdekel mekkora balhé lesz. nagyon szeretem a barátnőmet...

Anyumnak mondtam, ő azt mondta ne mondjam el neki. na mindegy.

2009. jún. 29. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Koptasd le ha szeretnéd, hogy megmaradjon a barátságotok.

Hiszen a b.nöd gondolhatja úgy h most elvetted a pasiját késöbb is meg teheted. Nekem nem kéne ilyen barátnő.

2009. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem igazán értem ezt a "nekem nem kéne ilyen barátnő"-t...
2009. jún. 29. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:

tényleg mondd el neki.jobb ha minél előbb megtudja.

a barátság az őszinteségről IS szól (bár egy párkapcsolatban is megkéne lennie ennek)..

anyud miért mondta,hogy ne mondd el?

2009. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert szerinte nem hinne nekem barátnőm, mert nem voltam túl jól a barátjával és azt hinné, hogy csak kitaláltam. És csak én jönnék ki rosszul az egészből.
2009. jún. 29. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazi barátnő sok mindent képes lenne feláldozni a barátságáért, éppen ezért egy ilyen szituban nem az az elsődleges, hogy te hogyan jössz ki belőle. Egy megcsalásnál sem az számít, hogy aki csalfa volt, az hogyan jön ki belőle - el kell mondani. Vannak ilyen esetek, és ez is egy ezek közül. Még ha a legrosszabb be is következik, a szög úgyis kibújik a zsákból nagyon hamar. Szerintem egy barátnőnek kötelessége elmondani, hogy milyen szemétláda a pasi...
2009. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!