Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Csaladi rendezvény utan lefeküdtem aludni mert nem éreztem jol magam. Párom es családtagjai meg kint voltak, iszogattak. Arra ébredtem, hogy párom befekudt mellem es elkezdett hatulrol simogatni, ami nem volt ellenemre.... Mikor elkezdett megujjazni, fele fordultam es akkor vettem észre, hogy nem is ő az hanem a bátyja!!! Elloktem es kérdeztem hogy mégis mit csinál?? Erre ő ossze vissza beszélt, nagyon részeg volt. Kizavartam a szovbabol azota ki sem mentem.

mit tegyek? Elmondjam a páromnak?? Vagy hallgassak?


2014. máj. 24. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
küld rályuk a zsarukat
2014. máj. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2014. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Családon belül marad! XD
2014. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. Részeg volt, nem beszámítható a viselkedése. Nyilván józanon nem tett volna ilyet, ne hozd meg kellemetlenebb helyzetbe, mint amibe már keverte magát. Szerintem bocsánatot fog kérni másnap.
2014. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:

Mindenképp mondd el, legalább a barátodnak. Nem muszáj minden részletre kitérni, de azért tudjon róla. Ha most hallgatsz és később derül ki a dolog, gondod lehet belőle.


Ja! Igen most azonnal, vagy minél hamarabb, hacsak nem matt részeg az egész család.

2014. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mégis mit kezdene a barátja ezzel az információval?? Keverni a szart, azt tudjátok... teljesen felesleges elmondani. Összeugrasztani két testvért, olyan dologért, amit józanul soha az életben nem tenne meg. Szarkeverésből csillagos ötös kedves utolsó.
2014. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mantis religiosa ***** válasza:

Nem keverem a szart, de ha a testvérétől tudja meg másnap, mikor elnézést kér, akkor elgondolkodik arról, miért is nem szólt erről az ő kedves barátnője.


Egy kapcsolat mindig az őszinteségen alapul. A szarkeverés pedig VALÓTLAN dolgok állítása, vagy a tények szándékos elferdítése. Légy tisztában a fogalmak jelentésével, mielőtt használod azokat!

2014. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!