Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a volt párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt párom?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szakítottunk, de azóta is feltűnően sokszor futunk össze. Általában mindig felbukkan ott, ahol én vagyok. Ilyenkor folyton bámul,vigyorog. Miután megtudtam, hogy megcsalt és szakítottunk,az edzésbe menekültem. Jelentősen megváltoztam, elkezdtem újra ismerkedni. De soha semmi nem jött össze, mert mint kiderül az exem olyan dolgokat híresztelt rólam, amiknek semmi valóságalapjuk nem volt. Szinte minden fiút el akart távolítani a közelemből. Mikor megkérdeztem még ő játszotta a sértődöttet, úgy viselkedett, mint egy ovis. Azóta már neki is és nekem is van új kapcsolata. Miért jó neki ez a folytonos "véletlenszerű" találkozás ha még csak nem is köszön csak bámul és mosolyog?


21/L


2014. máj. 24. 09:03
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
Mert debil :)
2014. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2014. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem ismer meg, és fel akar szedni .)
2014. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert egy idióta s****fej.

ha ismerősök vagytok még facen tiltsd le, így nem fogja látni, hogy mikor hol vagy, hanyagold az ilyen jellegű jelzéseket is, senkinek nem kell tudni,mikor hova mész, csak annak, akivel programod van és akkor megszűnnek ezek.

ha tovább zaklat, nyugodtan küld ez az anyjába, szólj a párodnak, hogy az exed zaklat, ő majd elintézi.

2014. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fő gáz itt az, hogy még mindig nem tudod túltenni magad rajta. Különben nem érdekelne hogy vigyorog, kinevetnéd. De nem ezt teszed, mert igenis foglalkoztat. Nem vagy még kész egy új kapcsolatra. És ő sem.
2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!