Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne vajon ilyen nő aki be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne vajon ilyen nő aki be vállalná?

Figyelt kérdés

Talán fura lesz amit írok,de kíváncsi vagyok a kommentekre nagyon.

27 éves férfi vagyok.Szűz.Elég csúnya.Volt aki átlagosnak mondott.Sot olyan is akadt aki járt volna velem.De mégse jött össze.Igazából nem annyira a szexre vágyom hanem egy no közelségére(a hangjára,az illatára stb).De lehetetlen,hogy nekem legyen valakim.Azt szeretnem tudni(kíváncsiságból,hogy lenne-e jelentkező),hogy mire 30 leszek (a félre tett pénzemből)eltöltene velem valaki egy hetet(együtt filmnézés,csókolózás,simogatás(szex is akár,de ezt nem tűztem ki végcélul)).Tudom szeretetet nem vehetek,de lenne egy csaj vajon aki legalább eljátszaná?.

(Nem Magyarban lakom.De annak az utat is állom akár hol legyen ha vállalja.)

Mindez csak felmérés.Csak érdekelne,hogy vállalná-e valaki?

A jelentkezőre csak annyi kikötésem van,hogy ne látszódjon rajta ha lehet,hogy az egészet csak a pénzért csinálja :).



2014. máj. 25. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet bevállalnám :D
2014. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak lehet?:D Eskü nem bánnád meg....Es csak pár napról lenne szó!
2014. máj. 25. 13:40
 13/15 anonim ***** válasza:
veszélyes. [link]
2014. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én nem vagyok kamus!
2014. jún. 1. 15:42
 15/15 anonim válasza:
Figyelj, ha a kérdést nem így tetted volna fel, több jelentkező közül választhatnál... Az önsajnálatot nagyon gyorsan felejtsd el! Senkinek se jön be az önsajnálat, idegesítő és önző. Sajnáljon az aki nem ismer. Mutasd meg, hogy igen is pozitív ember vagy, úgy sokkal jobb lesz minden. Kezdd a Titok című filmmel. Annyira mindegy, hogy hogy nézel ki külsőre. A hozzáállásod, és a megjelenésed a fontos. Ha te vonzónak találod magad mások is annak fognak... Nem mondom, hogy higgy nekem, és kövesd a tanácsaim. Leírtam amit tudtam, jószándékkal, hogy segítsek. A döntés rajtad áll.
2014. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!