Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Igazából a külsőségek azok, amik nekem a legkevesebbet számítanak, de azért nekem is van ideálom külsőleg is :D Szóval, aki lehetőleg barna hajú és szemű, nem annyira barna bőrű, tehát inkább fehér :D Kicsit hosszabb a haja, de nem ilyen vállig érő pláne hosszabb :D Hanem csak nem olyan fél centis. Nem olyan magas, de nem is olyan alacsony, tehát 170-175 cm feletti :D Testalkatilag pedig olyan átlagos. És lehetőleg rendelkezik fülbevalóval/piercinggel (vagy ekkel) :D De igazából ezt csak úgy leírtam, a külsőségek tényleg nem fontosak, csak az, hogy meglegyen a kémia, ami pedig bármilyen kinézetű sráccal meglehet :) De az fontos, hogy adjon magára, és az öltözködésére azért.

Belsőleg pedig kicsit romantikus, és szerelemre épít egy kapcsolatot, amit ki is mutat :) Intelligens, és lehet vele beszélgetni. Gondol a családalapításra is :) És a szex neki a szerelem kifejezésének egy módja. Vigyáz a lányra, akivel kapcsolatban van, kicsit lányaként kezeli :) És a párkapcsolat neki szent :) Lehet vele hülyéskedni :D Szerintetek létezik ilyen srác? Ti nem ismertek véletlenül ilyet? :D


2014. máj. 25. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Benkő Daniel vagyok ;) irj
2014. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fél gyk magára ismert.
2014. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik csak meg kell találni
2014. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, csak meg kell keresned és a megfelelő alkalomkor találkozol vele
2014. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem miért annyira jó, ha barna szeme van egy fiúnak. Abból van a legtöbb. De egy zöldeskék szem, mint az enyém meg valamiért nem jön be egy lánynak sem, hát ez már felháborító!:D
2014. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lol a külsőségeknek megfelelek a fülbevaló/piercing kivételével :D belsőre is csak a családalapításra nem gondolok mivel ha nincs olyan nő akivel lehetne erre gondolni úgy mi értelme :) amúgy furcsálom hogy a humort és szellemességet nem írtad, amugy mennyi idős vagy? 20/f
2014. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi? Ez körülbelül annyi, mint hogy legyen 40-esnél nagyobb a lába. :D Egyáltalán nem nehéz ilyen pasit keresni, bár a fülbevaló meg a piercing rám nem igaz. Viszont gyanítom, hogy eleve túl fiatal lennél. :D
2014. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek, úgy hívják Liam Payne.
2014. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

(#8-as vagyok)


..leszámítva azt, hogy neki nincs fülbevalója, sem pc-je..

2014. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen. A barátom. :)

Bár azt kell hogy mondjam, hogy nem éppen egy romantikus típus, nem annyira mutatja ki, ha szerelmes, sőt, nem is szerelmes annyira, van neki fontosabb is nálam: a családja. Eléggé rossz, hogy nem az az "érzelemkimutató" fajta, még mondani sem mondta, hogy szeret, (csak írta már többször is). Minden más tekintetben egy főnyeremény: dolgos, igényes, helyes, jófej, lehet vele hülyéskedni, jó humora van, okos, rendes, aranyos. Bár megvannak ennek is a "hátulütői", sajnos. :/

2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!