Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Igazából a külsőségek azok, amik nekem a legkevesebbet számítanak, de azért nekem is van ideálom külsőleg is :D Szóval, aki lehetőleg barna hajú és szemű, nem annyira barna bőrű, tehát inkább fehér :D Kicsit hosszabb a haja, de nem ilyen vállig érő pláne hosszabb :D Hanem csak nem olyan fél centis. Nem olyan magas, de nem is olyan alacsony, tehát 170-175 cm feletti :D Testalkatilag pedig olyan átlagos. És lehetőleg rendelkezik fülbevalóval/piercinggel (vagy ekkel) :D De igazából ezt csak úgy leírtam, a külsőségek tényleg nem fontosak, csak az, hogy meglegyen a kémia, ami pedig bármilyen kinézetű sráccal meglehet :) De az fontos, hogy adjon magára, és az öltözködésére azért.

Belsőleg pedig kicsit romantikus, és szerelemre épít egy kapcsolatot, amit ki is mutat :) Intelligens, és lehet vele beszélgetni. Gondol a családalapításra is :) És a szex neki a szerelem kifejezésének egy módja. Vigyáz a lányra, akivel kapcsolatban van, kicsit lányaként kezeli :) És a párkapcsolat neki szent :) Lehet vele hülyéskedni :D Szerintetek létezik ilyen srác? Ti nem ismertek véletlenül ilyet? :D


2014. máj. 25. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A piercing szóig olvastam.No comment...
2014. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!