Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem küzdhetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem küzdhetnek a fiúkért?

Figyelt kérdés

Túl sok filmet néztem mostanában, amiben a fiú nem adja fel, kitartóan ostromolja a lányt, és az végül persze beadja a derekát. A környezetemben is láttam rá példát nem egyszer a közelmúltban.

Rosszul érzem, hogy egy lány nem teheti meg ugyanezt? Vagy ha mégis, milyen lehetőségei vannak?


2014. máj. 26. 22:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ez most nem a női praktikákról meg jelzésekről szól.

Van egy fiú, aki pontosan tudja, hogy a lány hogyan érez iránta. Az érzés nem kölcsönös. A fiúk ilyenkor küzdhetnek, sőt gyakran bátorítják őket erre. De a lányok inkább rámenősnek, kétségbeesettnek tűnnek, arról nem is beszélve, hogy nem egy esetben használják ki őket.

Szóval hiába van meg a tettvágy és hiába akar küzdeni a fiúért, mert valahogy ezt a viselkedést lánytól nem nézik jó szemmel egyik nem tagjai sem.

2014. máj. 27. 07:15
 12/25 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fiúról vagy lányról beszélünk, ha valaki sokadik nem után is 'küzd', ez legfeljebb értetlenségre vall. De még ebben is vannak kivétele, hogy pl. valaki azért utasítja el a másikat, mert magának se meri bevallani, vagy fél közel engedni valakit.
2014. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Régebben én is így láttam (mármint hogy érteni kell a szóból) de annyi ellenpéldát látok mostanában, amikor a lány mégis az igen mellett döntött, és egyikük sem bánta meg. Ezért is tettem fel a kérdést. Tisztában vagyok vele, hogy sok esetben felesleges küzdeni, de én tényleg úgy látom, hogy valamikor megéri/megérné. Tudom, hogy sok bincolgatni való téma van a kérdésben, meg a kommentjeimben, de ha lehet, maradjunk a fő szálnál: a lányok hogyan küzdhetnek a fiúkért úgy, hogy ezért ne ítéljék el őket?
2014. máj. 27. 18:33
 14/25 anonim ***** válasza:

Akkor ne érdekeljen mások mit gondolnak...ilyen egyszerű. Vagy aszerint fogsz cselekedni, hogy mások hogyan ítélkeznek, akkor mennyire fontos a fiú?

Küzdj érte. Keresd a társaságát, stb. De ezeket úgyis tudod.

2014. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Azért az számít, hogy a fiúval emiatt ne menjen tönkre a kapcsolatom. Ne feledd, hogy ő is a környezetemhez tartozik, és az elsődleges cél, hogy ne menjek az idegeire. Egyébként köszi az eddigi válaszokat, és szívesen várnék még véleményeket. Nem feltétlenül az én problémámat kell megoldani, örülnék, ha minél többen leírnák, hogy hogyan látják a dolgokat :)
2014. máj. 27. 20:35
 16/25 anonim ***** válasza:

Az a baj cicavirág, hogy ellentétes dolgokat akarsz :)

Ha nem értesz a szép szóból, arra rámehet a kapcsolat.

Ha nem küzdesz érte csak finoman, akkor meg nem vagy elég rámenős.

Valamit valamiért.

2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Látod pont ez a problémám :D A fiúknál ez nem így megy. Látom. Ott nem baj, ha valaki túl rámenős. Vagyis nem mindig baj. Míg mi lányok ezerszer meg kell gondoljuk, hogy mit teszünk. Ha nem teszünk semmit, elszalasztjuk a lehetőséget, ha "küzdünk" akkor a fiút.
2014. máj. 27. 20:59
 18/25 anonim ***** válasza:

De küzdhetnek. Csak sokak fejében az van, hogy a fiúnak kell kezdemeznie, és ez nagyon jól összeillik azzal, hogy úgyis félnek attól, hogy komolyan kommunikációba lépjenek a kiszemelt egyeddel, így népszerű módszer.

De tök jó, ha te nem így gondolkodsz. Éljenek a tökös lányok (abszolúte nem szószerint értendő).

2014. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy milyen a kapcsolatod a sráccal, honnan indult az egész, ő szingli? A derült égből ajtóstol a házba módszer általában garantáltan nem működik, és inkább sokkhatást és elijesztést szül. Az is, ha a srác semmi jelét nem adta annak, hogy bármilyen szinten is bejönnél neki, miközben te egyértelműen és lerázhatatlanul nyomulsz rá. (ezek mind nemtől független dolgok szerintem)

Fokozatosan kell megközelíteni a témát. Kicsit beszélni vele, apró jeleket adni, megnézni, hogy reagál. Ha tényleg nulla a reakció, vagy elutasító, akkor én hagynám, és csak kedves maradnék, amikor alkalom adódik arra, hogy beszélgessünk. Úgy "beleszeretni" valakibe, hogy egyáltalán nem is beszélgettetek, meg nem épp az érett szint, és csak fellángolásnak, vonzalomnak nevezhető. Szóval van itt néhány figyelembeveendő tényező.

2014. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A kitartó fiút is kihasználhatják, legfeljebb nem szexre.
2014. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!