Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem küzdhetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem küzdhetnek a fiúkért?

Figyelt kérdés

Túl sok filmet néztem mostanában, amiben a fiú nem adja fel, kitartóan ostromolja a lányt, és az végül persze beadja a derekát. A környezetemben is láttam rá példát nem egyszer a közelmúltban.

Rosszul érzem, hogy egy lány nem teheti meg ugyanezt? Vagy ha mégis, milyen lehetőségei vannak?


2014. máj. 26. 22:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szó nincs arról, hogy sosem beszéltünk volna. Barátok vagyunk, ő szingli, előfordult, hogy napi több órát beszélgettünk akár a semmiről is. Tudja, hogy bejön/bejött nekem. Azt nem, hogy most már szerelmes is vagyok. Nem rázott le meg semmi, soha nem használta ki a dolgot, mert nem olyan. Néhány (teljesen baráti) ölelésen kívül soha sem történt köztünk semmi. Tudom, hogy ha van egy kis eszem, akkor nem töröm magam, de "az egyetlen hibája, hogy nem kellek neki". Ő az első, akinél úgy érzem, megérné küzdeni. Csak nem tudom, hogy hogyan.
2014. máj. 29. 16:21
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hogy te eltudnál képzelni többet, ennél tisztábban nem tehetsz mást. Mert a többit lehet csak félreértelmezné. Ha pedig erre nemet mond, onnantól nincs miről tárgyalni, mert te mindent megpróbáltál.
2014. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Nemet mondott. Ezért született meg a kérdés.
2014. máj. 29. 23:13
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát hmmm. Értem most már a kérdésed. Tehát, hogy ennek ellenére lehetséges-e.

Tudom, hogy nem lehetetlen... de biztosan nem könnyű, mert alapvető egyet nem értés van köztetek akkor.

Az a kérdés, hogy ő akkor milyen lánnyal jönne össze, mit szeret, mi az ami tűzbe hozza. Ezeket az információkat kellene kreatívan megtudni róla, és aztán megnézni, hogy azok a tulajdonságok olyan dolgok-e, amik neked is megvannak. Mert azért azt nem akarjuk, hogy más személlyé válj, de ha megvannak, akkor ki tudod azokat emelni, rá tudsz mutatni. Ez nyilván testi és belső tulajdonságokra is utal. Na most nem biztos, hogy a rákérdezés a legjobb módja ennek ebben az esetben, mert akkor kitalálja, mire készülsz, és lehet, hogy előre ellenáll. A barátaitól, belike-olt képekről, vagy megfigyelés alapján lehetne tájékozódni. Aztán ha máshogy tényleg nem tudod, akkor egyenesbe is rákérdezhetsz. Ennyi az ötletem.

2014. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Erre még sosem gondoltam. Nagyon köszönöm, rengeteget segítettél! Még nem tudom, hogyan viszem véghez, de megpróbálok akkor valamit. :)
2014. máj. 30. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!