Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én mint egy cigány ember, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mint egy cigány ember, van rá esély hogy szép magyar nőm legyen? (azért kérdezem itt, mert amit máshol nem mertél itt megkérdezheted! )

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 19:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
43%

# 10:

Te meg gondolom cigány vagy. Ők szeretik használni ezt a szót, hogy csicska.

2014. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok cigó ! De vannak c haverjaim .És mert , tegyük fel , te nem vagy cigâny , de attól még lehetsz szar ember...
2014. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

10-esnek megy a zöld! Ő nagyarc :D



Amúgy értelmes cigány vagyok aki jelenleg is tanul!


Az orvosira való jelentkezésemet idén utasították vissza másodjára! (sajnos)


Arra az írásra hogy ő szerinte reméli shoa! Hát erre nem tudom mit írjak, sértő és megalázó!


Neki annyit üzenek, hogy én is ember vagyok és a cigányság már 700 éve itt él! És akinek olyan régóta van itt a családja az már törzsgyökeres magyar cigány!


-tehát egy ország szülőtjei vagyunk! tudom hogy sok magyarnak ezt nehéz elfogadni, megértem mert én is úgy érzek miért mondaná ezt bárki a ő hazájára!

2014. máj. 27. 21:25
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, nekem sokáig nem volt bajom a cigányokkal. Egészen addig, míg közelebbi ismeretségbe nem kerültem velük. De már akkor sem szerettem volna, ha a lányom a vasárnapi ebédhez egy cigány fiút ültet le. Ne vedd a szívedre, biztos bennem van a hiba, de azt hiszem, a magyar lakosság zöme hasonlóan áll a kérdéshez.
2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed szerintem.
2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

# 12:

Nem én illettem különböző jelzőkkel a másik embert, hanem te. Tény hogy ő is, akinek írtad, de ha lesüllyedsz az ő szintjére nem vagy jobb nála.


# 13:

Ha orvos akarsz tényleg lenni, akkor nem árt megtanulni azt, hogy az ilyen emberek, nem nagy arcok. Ugyanannyira ostoba prolik, mint azok, akik azt kívánják neked, hogy ne szaporodj tovább. (Bár valahogy mégsem hiszem el, hogy te leendő értelmiségi lennél; mert nem azt tükrözik a megnyilvánulásaid)


# 14:

Én is így vagyok vele, több konfliktusom is volt már velük és a legutóbbinál csak a szerencsémen múlott, hogy nem történt baj. Pedig nem vagyok kopasz skinhead horogkeresztes tetoválással a fejemen.

2014. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
A rasszok közötti keveredésnél kevés undorítóbb dolog van. A kérdező pedig tipikus hazudós cigány. Minden megnyilvánulásából leszűrhető.
2014. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

nem hazudtam!


csak gondoltam eltitkolom hogy ne hogy már az elején elítéljetek!


igazat mondtam, van magyar barátnőm és egy kisfiam is aki 9 hónapos, most 6-án lesz 10 hónapos. Nagyon aranyos!



Vagyonos vagyok, de ugyan úgy dolgozom! Minden nap, amiből már elegem van!


az orvosira is jelentkeztem de nem vettek fel, idén ennek a második éve!


Gondoltam megkérdezem tőletek, érdekel a magyar emberek válasza!


Ne feledjétek mi is magyarok vagyunk csak más raszt képviselünk!

A cigány soha nem akart magának saját országot, csak egy otthont ahol élni tud! Tehát a cigányoktól nem kell félteni a hazátokat! Sőt még a lányaitokat sem, mivel mi is magyar cigányként MAGYAROK VAGYUNK akik már több száz éve itt élnek veletek!


Azt se feledjétek, hogy a honfoglaláskor zsidó írásos emlékeket tártak fel! Tehát a honfoglalásotok nem csak a tiétek hanem a zsidó embereké is, amiről gondolom nem is tudtatok!


Hogyan tudhatnátok, mikor ezt eltitkoljátok, eltitkolják!


További szép napot !

2014. máj. 28. 11:36
 19/30 anonim ***** válasza:
80%

Te tényleg hazudsz össze-vissza. Most van csajod, vagy nincs? Van 5 házad, vagy nincs? Minek tetted fel a kérdést, ha van magyar csajod?

Kérdésre válaszolva: igen, a magyar lányok egy része kifejezetten cigány fiút akar, mert olyan környéken nőtt fel, ahol sok a cigány, és ő is asszimilálódott. Én is ilyen megyében élek, mégsem cigányosodtam el. És nem is kéne cigány, pont emiatt, hogy a "normálisakban" sem lehet bízni.

2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

igen tényleg igaz amit mondtam!!!


van egy vegyesboltunk is, meg minden.

És van magyar barátnőm, Világos kék szeme van, világos szöke haja, az arca egy picit szeplős , de fehér bőrű és nagyon szép!


és természetesen magyar!

Ha lehet egyáltalán mondani hogy magyar.


hiszen magyar ember már nincs! mivel a tatárjárás után 2-3 millió ha maradt, utána IV-béla betelepítette a x-népeket akik szépen össze vissza keveredtek a magyarokkal évszázadokon át, a cigányok akkor már rég itt voltak,


Na mindegy.


Nem hazudok, írj üzenetet privátban és akkor megadom a facbookom linkjét



na csá.

2014. máj. 28. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!