Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én mint egy cigány ember, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mint egy cigány ember, van rá esély hogy szép magyar nőm legyen? (azért kérdezem itt, mert amit máshol nem mertél itt megkérdezheted! )

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 19:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén ha fizetnének se kellene egy cigány. Meg mit jössz most itt a zsidókkal, most akkor cigány vagy zsidó vagy?

Igazán eltalálhatnád már hogy mit is hazudj!!

2014. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

Pont úgy nyilvánulsz itt meg, kedves vagyonos-vegyesboltos (micsoda történelmi klisé :)) cigány félember barátom, mint akinek megvan az emelt szintű kémia és biológia érettségije ahhoz, hogy egyáltalán az orvosi közelébe szagolhasson. :D Persze az utolsó csöves is beadhatja a jelentkezést, majd nagyzolhat vele - bár ez csak rátok jellemző. :)


Hazudozol össze-vissza, tipikus cigány vagy, mint mondtam. Értelmes nő nem áll össze cigánnyal, aki pedig összeáll, az nem értelmes. Ennyire egyszerű. Nyilván nem kell éppen neked leírnom, hogy milyen gusztustalan a fajtád, hogy évszázadok óta (ahogy említetted) itt élősködtök rajtunk (mert azt valahogy elfelejtetted, hogy titeket soha, sehol, senki nem látott szívesen - bizonyára ok nélkül, ugye?). Nem is értem, hogy miért hallom a braziloktól, a norvégektől(!), a spanyoloktól, az amerikaiaktól, az angoloktól, a franciáktól, az olaszoktól, a kanadaiaktól, az oroszoktól is azt, hogy legszívesebben lemészárolnák az egész fajtátokat... Hihetetlen, ugye? Biztos velünk van a baj. :)


Aki nem cigányként összeáll cigánnyal, az számomra ugyanolyan gusztustalan cigánnyá válik. Bár használhatnám az "elállatiasodik" kifejezést is.

2014. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

én cigány vagyok


csak azt akartam mondani, hogy a magyarok a zsidokkal együtt jöttek magyarországra!!!!!!!!!



A farkamnak tuti örülnél :D

2014. máj. 28. 20:53
 24/30 anonim ***** válasza:
19%
22 . :) Figyu , el hiszem hogy ,téged basztak màr pofân,a româk , ès ezért lelkisèrűlt lettèl ... fèlsz tőlűk xd depis ,vagy ilyesmi !! De akkorse , lehet âltalânositani ! Tehàt mert , te nyomorèk vagy , nem biztos, hogy mindenki mâs is :$ az lenne.
2014. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%

kedves 24-es, látom azért a cigányok itt is összefognak...

nem tudom a 22-es válaszából hol is szűrted le azt, hogy rátámadt volna a fajtátok, de nekem ez valahogy nem jött le.

2014. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem kell veszekedni!



Egy ember mérgessége a tudati szintjét jelképezi!


Igen jól gondoljátok, egy cigány oktatja ki a rasszista embereket!


Ne is haragudjatok, de én mint cigány jobban érzem magam magyarnak, mint némelyik magyar!!!!!!


Na császtok

2014. máj. 28. 21:59
 27/30 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy cigány vagy-e vagy sem, ha vastag a pénztárcád, tiéd a világ!
2014. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
68%
öld meg magad mert cigány vagy
2014. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Öld meg magad te, mert te nem vagy ember!
2014. jún. 12. 19:49
 30/30 anonim ***** válasza:
miert ne lehetne? talan a te vered nem piros mint a magyaroke?ugyanolyan emberek a ciganyok is mint a magyarok.sokszor talan meg kulombek is.csak azok a fajtak belyegzik meg a becsuletesen eloket akik lopnak csalnak bunoznek...en felver vagyok anyukam magyar es apukam roma...
2015. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!