Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted nagy gond lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted nagy gond lenne ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szoval...nem szeretek ajándėkot kapni...semmit nem szoktam elfogadni senkitöl... mėg a nagyszüleimtöl sem...kivėve a szüleimtöl.


De viszont adni szeretek... joszivü vagyok, egy idegentöl sem sajnálok semmit...


Ės ezen nem tudok változtatni.


Szerinted nagy gond?


17f



2014. máj. 29. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szia, tudom, hogy meg nem ismerjuk egymast, sot valoszinuleg nem is fogunk megismerkedni. De szuksegem lenne egy kis penzre es ahogy latom, Te tudnal segiteni ebben. Ha arrol lenne szo, atutalsz egy kis zset a bankkartyamra?
2014. máj. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hajnali 2kor is van kedved ilyesmire?


Amugy azt vettem ėszre, hogy sokan nem birnak azėrt,mert joszivü vagyok... söt tulzásba is viszem... ės aki kevėsbė az,ö furálja ezt a dolgot ės bunkozik velem.

2014. máj. 29. 02:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mindig előnyös tulajdonság. Képzeld el, hogy ha neked ajándékot szánó is hasonlóan érezne mint te. Ő is adni szeret. Akkor az el nem fogadással őt bántod meg, tőle veszed el az ajándékozás örömét.Ez az önzés egy fajtája.
2014. máj. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nagy gond lenne. 4 év után még ma is szeretem néha meglepni valami kis aprósággal és szeretem látni mikor örül.
2014. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az adok-kapok egyensúly a párkapcsolatban is fontos lesz, most itt nem csak tárgyakról beszélek, de ha ez a tárgyaknál sem megy, akkor máshol is gond lehet.
2014. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az ég világon semmit nem fogadsz el akkor hamar összevesznénk, mivel szeretek ételt vinni a másiknak, legyen itt szó saját főztről vagy csak egy csokiról. Az hogy jószívű vagy még nem gáz, de hogy mindenkivel az már igen! Mivel én úgy vagyok vele hogy vagy úgy viselkedek az emberekkel ahogy megérdemlik vagy úgy ahogy ők velem, a közeli barátaimmal rendes vagyok, segítőkész stb. de vadidegenekkel már kevésbé, néha szoktam adni hajléktalanoknak aprót, de ha pl oda jönnek és pofátlanul pénzt követelnek, meg könyvjelzőket dugdosnak a kezembe akkor ha milliárdos lennék se segítenék nekik.
2014. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ėn ilyen vagyok... engem igy kell elfogadni...nem szeretek kapni, de adni igen... az utolsot is odaadom, ha arrol van szo.


Hát nem tudom... ha ėn adok valakinek,azt nem magamėrt csinálom... szoval, ha visszautasitja nem fogok megsėrtödni... remėlem ėrted ezt:)

2014. máj. 29. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és egyet is értek az egyik előttem hozzászólóval. Ha ilyen csekély dologban, mint az ajándékozás nem tudsz elfogadni semmit, akkor valószínűleg valami egyéb fursztrációról is szó van, amiről esetleg te még nem is tudsz.

Példának okáért, nálam ugyanez volt a kapcsolatom elején, folyamatosan megbántottam a páromat azzal, hogy semmit nem fogadtam el. De nálam ez az egész adok-kapok folyamat megbukott abban, hogy egyáltalán nem szerettem kapni. Szexben se, lassan épült fel a szexuális életünk ezen része, eleinte azt se hagytam, hogy szex közben kielégítsen, az orális kényeztetés csak 1 év után került terítékre, én már első alkalommal is csináltam neki, de én nem hagytam. Egy idő után persze ez nagyon elkezdte frusztrálni, beszélgettünk róla, és valahogy oda lyukadtunk ki, hogy az előző kapcsolataimból származott ez a bizonytalanság. Azóta már nincs ezzel baj, tudom, hogy benne bízhatok, és kiszolgáltathatom magam neki.

2014. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég szép dolog. Kevés a jószívű ember mostanság. De viszont van akinek az is jólesik ha kap valamit.Ez egy párkapcsolatban m,ég talán gondot okozhat.
2014. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez furcsa.Én eddig úgy gondoltam,hogy aki nem tud elfogadni, az azért nem tud, mert nem tud adni sem. Ezek szerint te kivétel vagy. De miért alakult ez vajon ki benned???
2014. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!