Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt itt, fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt itt, fiúk?

Figyelt kérdés

Komolyan az eszem megáll!! Kiírok egy kérdést egy pasiról, akivel ismerkedem, alakulnak a dolgok rendesen, úgy néz ki, hogy minden okés lesz, erre meg bombáztok privátokkal, hogy ismerkedni akartok!!! Kérdem én, minek?! Nem látjátok, hogy épp más van, mással akarok lenni? Ha pasiról kérdezek, szerintetek szabad pálya vagyok? Mert szerintem nem. Nem olyan kérdést írtam hogy ismerkedni akarok.

Nem vagytok tisztelettel a férfitársatokra sem? Ennyire elkeseredettek lennétek, akik ezt csináljátok? Komolyan tisztelem azokat a férfiakat, akik nem csinálják ezt!


2014. máj. 29. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz ismerkedni?
2014. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban az a nő foglalt, amelyiken fekszenek.
2014. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem csinálom, és nem is tudom hogy másom miért csinálják
2014. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit értetlenkedsz? Ha nem tetszik ne írj vissza, hihetetlen.
2014. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is írok ;)
2014. máj. 29. 15:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak aztán meg az lesz a probléma, hogy a lányok tökre gonoszak, hogy még válaszolni sem tudnak. :D
2014. máj. 29. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég!


Ez esetben ő a hülye, hogy ezek után akar tőled valamit.

De ha pl face-n rád ír, mert full nem ismer, nem tudja, hogy van-e kiszemelted vagy akármi, akkor alap, hogy illendő válaszolni valamit.

Ebben az esetben meg full leszarhatod, mert ő a hülye, hogy így is rádírt.


Ne legyél már buta felszínes liba, használd már az eszed mérlegelésre.

2014. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj látom ma feketelistásak a skacok innen.
2014. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen hetes akkor alap, de egy szóval sem említettem, hogy pl facebookon vagy máshol írt volna rám, direkt írtam a kérdésbe, hogy miért csináljátok ITT :D
2014. máj. 29. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
😄,de komolyan.Érdekes módon én nem tapasztaltam azt,hogy fuuu...mekkora taplók lennének innen a srácok.Biztos a kisugárzásom ilyen!Te ma harmadszor hisztizel itt?,vagy konkrétan ma az érzékeny nebántsvirágok vannak fölényben?😄😄😄
2014. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!