Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális, hogy egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy egy sportos, izmos férfi akarhat valamit egy kövér lánytól?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne higgyek ilyesmiben? Konkrétan sportoló, kidolgozott izmokkal, én meg 100 kiló vagyok és volt egy érdekes kérdése, lehetséges?
2014. máj. 29. 20:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
beszólás? miért szólna be? egyébként teniszpályán volt, ő az edző és hosszú idő után rábírtam magam, hogy újra felmenjek egy pályára. szóval ketten voltunk, mi értelme beszólogatni? ráadásul 40 éves körül van, nem hinném, hogy erre utazna.
2014. máj. 29. 21:02
 12/23 anonim ***** válasza:
Na vajon miért szólna be...
2014. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
jaj istenem, értem, hogy mit mondasz, de nem olyan volt a szitu. meg ja, először közli, hogy milyen szimpatikus vagyok, aztán beszól.
2014. máj. 29. 21:06
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem kecskeméti vagy véletlenül? :D


Egyébként bejöhetnek neki is a duci lányok, de amit mondott, az még nem garancia semmire.

2014. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyok kecskeméti:)

de köszi, hogy ezt mondod, mert eddig bárkit megkérdeztem, mindenki azt mondta, hogy a barátra kizárólag akkor kérdeznek rá, ha meg akarják tudni, hogy van-e.

én azért ebben nem vagyok olyan biztos, de itt hiába tettem fel erre vonatkozó kérdést, nem nagyon kaptam rá értelmes választ.

2014. máj. 29. 21:09
 16/23 anonim ***** válasza:
Szóval ami nem támogat az elképzelésedben, az nem értelmes válasz. Oké.
2014. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

az én elképzelésem az, hogy nem akar semmit, de azért remélem, hogy igen, mert tetszik. te miről beszélsz? itt az eredeti kérdésem, szerinted hány értelmes válasz van közötte?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. máj. 29. 21:20
 18/23 A kérdező kommentje:

az "eddig bárkit kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy de, akar valamit" pedig a barátaimra vonatkozik, csak ellenőrizni akartam itt is.

ezért mondtam, hogy köszönöm, mert végre valaki úgy gondolja, mint én, de szerintem valamit félreértettél.

2014. máj. 29. 21:21
 19/23 anonim ***** válasza:

Nos, akármennyire is próbálják itt belemagyarázni, ez inkább érdeklődés, mint beszólás. Mert ha én beszólok valakinek, nem mondom utána, hogy milyen jó, hogy ilyen mosolygós, hogy milyen szimpatikus. Ilyen nincs.

Itt tényleg inkább arra ment ki a játék, hogy megtudja, van-e barátod.


Azt, hogy akar-e tőled valamit, nem tudhatom. Lehet, hogy ő csak ilyen flörtölős típus, aki szereti tenni a szépet, de az is lehet, hogy tényleg tetszenek neki az ilyen alkatú lányok.

2014. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19. köszi, lehet, hogy ha következő alkalommal már nem tesz semmilyen megjegyzést, akkor azért kiderül. holnap találkozunk, de azért addig tisztázni akartam ezt, nehogy túlságosan örüljek. :))
2014. máj. 29. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!