Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan ered az a nevetseges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a nevetseges felvetes, hogy a lanyoknak bejonnek a magas, sovany fiuk?

Figyelt kérdés
minden ezzel kapcsolatos kerdesben leirjak pedig,hogy "a sovany alkat undorito,az izmost szeretjuk".
2014. máj. 31. 15:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
elírtam: *hogy már más is észrevette*
2014. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nekem tetszenek a sovány és magas fiuk. Szeretem ha nálam 10-15 cm-rel magasabb. Sőt ha kell le tud emelni a lépcsőről miközben nem kap sérvet. Legyen annyira izmos, hogy nálam szélesebb legyen a válla és ha lehet nálam erősebb is legyen. Mert nehogy már nekem kelljen cipelni, mert esetleg ő meghúzza magát..
2014. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy normális lánynak nem az izmos pasik jönnek be, inkább a gyerek lányok álma egy izmos pasi, viszont a legtöbb pasi aki gyúr annak van valami baj az agyával, vagy valami más problémája, kissebbségi komplexusban szenved a legtöbb. sok lánnyal beszélgettem olyanokkal akiknek agyuk is van, és egyiknek se kéne kigyúrt pasi, viszont a magas pasikat tényleg szeretik a csajok ,de azért ne legyen túl vékony
2014. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok 196cm és tetszik a lányoknak, nem vagyok kigyúrva de van bennem erő, pár gyúrós haveromat már megszégyenítettem
2014. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

de ha valaki sovány,akkor nem fog téged leemelni sehonnan,ha csak nem 20kg vagy.aki nem edz vagy végez fizikai munkát rendszeresen az nem képes 50-60 kg-ot vagy még többet csak úgy emelgetni.

a sovány az sovány és gyenge,erőtlen.

ez esetben pedig neked sem jönnek be a sovány fiúk,vagyis igen,csak az izmosat jelent nálad.

2014. máj. 31. 17:59
 16/20 anonim ***** válasza:
A magasakat szeretik. Nem kell viszont feltétlenül kigyúrtnak lennie.
2014. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát... barátom nálam jóval magasabb (én 170 cm vagyok), és elég vékony... engem simán elbír, erős, nem kell félteni, de nem néz ki izmosnak.. és nekem így nagyon tetszik... nekem bejön az ilyen alkat, oké ne legyen azért csontváz, egy kicsi izom látsszon, meg legyen benne erő, de nem kell a kockahas meg kigyúrt bicepsz, stb, nekem az nem tetszik, lehet bennem van a hiba.
2014. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én 174 cm vagyok a pasim 192 cm, ő nagyon szeret biciklizni de azon kívül nem igazán sportol. szerintem vékony, van bicepsze, de sosem gyurt és nekem pont igy tetszik. Ja és már jo néhányszor leemelt egy magasabb helyről :)
2014. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

honnan veszed, hogy az emelgetés a kapcsolat mindennapos része?


így se rossz [link]

de ő! [link]

2014. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem mindennapos része a kapcsolatnak az emelgetés, de nálam azért egyfajta ""elvárás"" hogy azért pár másodpercig legalább bírjon el :D tehát hogy legyen benne némi erő.
2014. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!