Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egyedül töltött év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egyedül töltött év elvesztegetett idő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Az.
2014. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, épp hogy az a hasznos. Gondolj bele, szabad vagy, megtehetsz bármit, tanulhatsz, élvezheted az életed. Aztán jön egy barátnő, aki majd elveszi ezektől az idődet. A haverjaid, barátaid elfelednek, mintha sohasem léteztél volna, a barátnőd megcsal, és teljesen egyedül maradsz.
2014. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha kihasználod, nem.
2014. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, pont fordítva.
2014. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én egyedül eltöltött éveim elvesztegetettek voltak,de hogy mindenkié az-e,azt nem tudhatom.
2014. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Amikor egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak lenni :) Ezek az évek a legjobbak arra, hogy megismerhesd magad, hogy szépen kiküszöböld azokat a hibáidat, amik még magadban is zavarnak. :) Minden egyedül töltött év az együtt töltött évekre készít fel. Ha látod a környezetedben milyen hibákat követnek el mások, az is rengeteget tud később segíteni. Meg kell tanulnod értékelni magad, és akkor majd ezt az időszakot is értékelni tudod. Meg persze a leendő párodat. Csak pozitívan! :)
2014. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga döntse el.
2014. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fenét.
2014. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem a kapcsolat utáni epekedésről szól, akkor nem!

Én az utolsó ismerkedésem után 2 évig voltam egyedül. Bár sivár a szingli lét, de legalább nyugi van. 3 hete szerelmes lettem egy lányba, és minden bajom. Szerintem a egy magányosan töltött év vagy hónap többet ér, mint az, amikor a szerelem miatt szenvedsz, vagy egy bukásra ítélt kapcsolatban vergődsz!

2014. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó. Pontosan tudom, miről beszélsz, de felesleges szenvedésnek felfognod a szerelmet. Nem tudom, hogy milyen helyzetben vagy, de amíg van remény, felesleges feladni, és ki kell élvezni minden percét :)
2014. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!