Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs barátnőm? 195 cm vagyom kicsit izmosabb, zöld szemű, nem vagyok bunkó, szeretek hülyéskedni mégis egyedül vagyok

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De a legtöbb férfi nem átlagon aluli, szar kinézetű, hanem átlagos. Azért hívják átlagosnak. És egy átlagos kinézetű férfi is lehet sikeres a nőknél, ha megvan benne az a plusz.


A nők erre mindig rejtélyesen utalnak, mert ők maguk sem tudják tudatosan: "az a plusz", "nem volt meg a szikra", "nem illettünk össze".

Ez mind arra szinoníma szinte kivétel nélkül, hogy a férfi nem tudott bennük szexuális vágyat ébreszteni. És ezt jórészt nem kinézettel vagy pénzzel kell elérni, hanem azzal, amiket lentebb írok.


Amennyire a férfinek a nő kinézetére áll fel (60-70%-ban), ugyanannyira a nőnek a férfi stílusára, viselkedésére, szavaira nedvesedik 60-70%-ban.

2014. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó meg o elotti

Ezt a tobbi fiu miert nem tudja?:)

2014. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12:

Mert egy álomvilágban élnek. Mert a média, a családjuk, a bu-.zi romantikus filmek, a Disney mesék, minden és mindenki amivel találkoznak az ellenkezőjét neveli beléjük. Mindenhonnan félrevezetés folyik a nők és a férfiak közötti kapcsolatról, a nők valódi igényeiről, stb. Szörnyű, hogy sok férfi már azt hiszi valami baj van vele, ha a farka egynél több nőre áll fel. Hihetetlen.


"Legyél kedves egy lánnyal. Akkor szeretni fog."

"Csak gazdagnak kell lenni. Arra buknak a nők."

"A vonzalom magától jön."

"Hagyd hogy magadért szeressenek. Neked nem kell érte tenni semmit."

"Nézz ki jól, az a lényeg csak."

"Legyél rendes, udvarias, megértő."


Undorító hazugságok. Én is béna voltam a nőknél, amíg ilyenekben hittem.

2014. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ő előtti vagyok. :D Előzővel ebben egyetértek álom világba élnek. Média sokat tehet róla. De ne aggódj a média miatt a lányok/nők is abban élnek...olykor. :)
2014. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem a kinézet számít. Ne abban keresd a hibát. Akár 150 cm és 90 kiló is lehetnél akkor is lenne barátnőd, de nem neked ahogy elnézem a kérdésed. Csak kezdj el próbálkozni nem kell túl bonyolítani.
2014. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!