Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha iskolában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha iskolában idősebbek fogdosnak?

Figyelt kérdés

14 évest 16-17 évesek (5)

tanár nélkül nem lenne megoldható ?


2014. jún. 2. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
határozottan megmondod hogy ne fogdossál k0csög, aztán pofánb4szod
2014. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Tanárnak mindenképp kellene szólni és igen, nekik is, hogy fejezzék be.
2014. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha akaratod ellenére teszik felnött (esetleg csak eröfölénnyel rendelkezö) segitségét kell kérned. Egyedül nem tudod megoldani.
2014. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg az öltözködéseden, viselkedéseden fogj vissza. Ok nélkül nem történik semmi....
2014. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

4.: Te ostoba idétlen barom. Ha valaki esetleg kiteszi a mellét akkor lehet fogdosni? Ne legyél már ilyen idióta.


17F

2014. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Kihivó öltözködés, ugyanolyan zaklatás egy férfi szemszögéből... Persze ha impotens vagy, az más.
2014. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A F****szomat az ilyen állatokba, mint a 4-es meg a 6os. Nem lehettek ekkora primitív parasztok b@sszátok meg. AZ ÉN TESTEM AZ ÉN DOLGOM!!!! HA EGY NŐ ÚGY DÖNT, HOGY FELHÚZOTT SZOKNYÁVAL MÁSZKÁL, AKKOR SEM LEHET AZ INDOK AZ ERŐSZAKRA!!! AZ ERŐSZAK EGYETLEN FELELŐSE AZ ERŐSZAK TEVŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szóval be lehetne fejezni az áldozatok hibáztatását!!!!
2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ha nem akaratom ellenére tennék,valószínűleg nem kérdezném hogy mit csináljak

és már szóltam nekik, eddig én is eljutottam

a viselkedésemmel,se öltözködésemmel semmi baj nincs,nyilvánvalóan én lehet csak a hibás...

köszönöm annak ki normális választ adott

2014. jún. 2. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Valóban nem lehet indok az erőszakra ! Ez igy igaz ! Egyetértek Veled !

De attól függelenül ugyanúgy zaklatás ! És nem kell azzal takarozni, hogy a te tested ! Hisz az ö lelkét ingerled veled ! Semmi különbség, hisz ha hozzádér, akkor sem a fájdalom fáj !

2014. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben max egy kínos merevedésed lesz, azt azért nem lehet összehasonlítani, azzal, mikor beszólnak, nyúlkálnak és még sorolhatnám. Arról nem is beszélve, ahogy a rendőrségen bánnak az áldozatokkal. Bocs, ah beletapostam a férfiúi büszkeségedbe azzal, hogy kiállok a nők mindennemű zaklatása bántalmazása ellen. De majd beszéljünk akkor, ha már ért inzultus. (Nem, ha nyáron feláll a miniszoknyás csajokra még mindig nem számít annak.)
2014. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!