Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állitolag helyes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állitolag helyes vagyok, izmos ės mėgsincs barátnöm. Miėrt?

Figyelt kérdés
Ėn nem merek kezdemėnyezni, de,állitolag helyes vagyok ės izmos,akkor miėrt nem jön össze igy is... hogy "fėlös"vagyok?

2014. jún. 2. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz,mert nem kezdeményezel.
2014. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt most valójában azt kérdezed, hogy miért nem sikerül valami, amikor nem teszel érte.

Értem, hogy félős vagy. Ez a probléma. Nem elkerülni kell, hanem szembenézni ezzel.

A kérdés az, hogyan tudsz túllépni a félelmen.

Az egyik korábbi kommentelő már javasolta a gyakorlást, az jó tanács, fogadd meg.

A másik az a hozzáállás, amin tudsz változtatni. Azért félsz, mert nem akarsz csalódni, nem akarod, hogy visszautasítsanak, de az egyetlen módja annak, hogy esélyed legyen, az ha kezdeményezel és kiteszed magad annak a lehetőségnek, hogy csalódsz. De ha csalódhatsz, csak akkor nyerhetsz. Ezért fogadd el, hogy csalódhatsz. Hogy ez benne van a pakliban. Senki nem szereti, ha visszautasítják, vagy csalódik. De nem mindenki bénul le ettől.

Ez egy játszma. A játszmában nyerhetsz és veszíthetsz is. De ha csak arra koncentrálsz, hogy ne veszíts, akkor annak a legbiztosabb módja az, amit most csinálsz. Nem is játszod a játszmát. Egyszerűen képzeld el, hogy veszítesz/csalódsz/besülsz bármi, és aztán gondolj bele, hogy egy vállrándítással fogadod. Ez a helyes hozzáállás. Na ha ez megvan, akkor elkezdheted. Nem azt mondom, hogy nem lehet izgulni. Csak ne bénítsd meg magad. Ez nem csak lányokkal kapcsolatban használható, hanem szinte mindenben.

Start!

2014. jún. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert a hiedelemmel ellentétben a npk nem fognak rád szállni csak azért, mert állítólag helyes vagy meg izmos. Sajnálom. A nők nem járnak alanyi jogon minden helyes és izmos fiúkának.
2014. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelsz. Írj. 23/l
2014. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem vagy elég gazdag.
2014. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mert a külső nem minden.
2014. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mèret problèma?
2014. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
helyesírás, töki.
2014. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!