Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a helyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a helyes fiúk sikeresek a csajozásban, ha állítólag minden lánynak más fiú számít helyesnek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha folyotn frusztrált vagyok, mivel tudom, hogy a testi adottságaim és a pofám miatt a csajoknál, főleg olyanoknál, akik vonzóak is nincs semmi esélyem?
2013. máj. 13. 23:18
 1/5 The Other ***** válasza:
Mit csinál? Szerintem szokj rá a heroinra...
2013. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menny el edzeni adj magadra aztán kb ennyi elég.

:D

meg ne legyen ilyen ki*aszott nagyon önbizalom hiányod , mert mindegyik lány ugyan olyan büdöset szarik nem kell őket az egekig emelni.

2013. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The Other ***** válasza:
*j
2013. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hallod öreg , kicsit cinkes de én 18 vagyok még nem volt barátnőm és erőt vettem magamon hogy elmenjek egy lánnyal randizni (először) elvoltunk lehet volt mikor megakadtunk a beszéddel de szerencsére ö nagy dumás.Elkaptam a pillanatot és megcsókoltam és remélem ez folytatódik. Csak ennyi hogy akár interneten is megismerkedhetsz valakivel és összejöhet nekem is összejött csak ennyi.
2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hát először is, ha te sem vagy elégedett a külsőddel, meg az arcoddal akkor változtass rajta. Kezdj el kondizni, légy ápolt, figyelj oda az öltözködésre. A megjelenés nagyon sokat számít, hiszen a külső általában összhangban van a belsővel. Aki külsőre jól néz ki, arról az emberek jó belső tulajdonságokat feltételeznek.


Egyébként ha nem akarsz vagy nem tudsz változtatni a külsődön, akkor egyszerűbb, ha elfogadod magadat. Az ha mást nem, egy kis magabiztosságot ad neked.


A lehető legrosszabb eset az, amikor nem változtatsz magadon, viszont elégedetlen is vagy magaddal.


Egyébként próbáld meg megérteni a helyzetet a női oldalról. Nagyon sokat segít, ha megérted, hogy mit keres egy nő egy férfiban. (Az internet tele van ilyen cikkekkel) a [link] vagy a [link] például ilyen oldalak. Rengeteg hasznos tanácsot találsz fent rajtuk.


Egyébként kiemelném ezt a cikket: [link]

Válaszd ki azt a típust, amelyik a legközelebb áll hozzád, és próbálj meg minél jobban azonosulni vele a külsőségekben, a felszínesebb dolgokban. Mivel a statisztikák szerint ezek a tipikus férfi típusok, akik a lányoknak tetszenek, ha te is ilyenné válsz, akkor nagyobb esélyed lesz náluk.


Emelett lehetőleg próbáld meg elkerülni ezeket a típusokat: [link]


Összességében szerintem minden csajnál előny, ha vicces vagy, szórakoztató vagy, határozott vagy. A kondi például nagyon sokat segít ebben, rengeteg önbizalmat, magabiztosságot ad. És emelett javítja a külsőt is, és egészségesebb is leszel tőle.


Próbáld meg fejleszteni a kommunikációs képességeidet. Ehhez a chat.hu-t tudom javasolni. Meglepően sokan vannak fent még éjszaka is. Gyakorlatilag 0-24-ben biztos, hogy találsz fent valakit. :)


Végezetül pedig, ne hidd, hogy a csajok nem küzdenek ugyanilyen problémákkal. A nők nagy része elégedetlen a külsejével. Bár a nőkre alapvetően jellemző, hogy nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel. Kozmetikus, fodrász, műkörmös, 2 órát vannak a fürdőben... Mivel a férfiak kevesebbet törődnek a külsejükkel, mint a nők, ezért ha te odafigyelsz magadra, akkor máris hatalmas előnyre teszel szert a többiekkel szemben. Egyébként meg ez a hatalmas önbizalom hiány, és elégedetlenség és kihitűség mind a média hatásának eredménye. Az emberek kit látnak a filmekben? Csupa izmos alakot: Vin Diesel, Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stalone. A Gilette reklámokban sem túlsúlyos, kopasz, ráncos, alacsony férfiak szerepelnek ugyebár :) (Félreértés ne essék itt senkit sem akarok megbántani a súlya miatt, vagy ilyesmi) De éppen ez a lényeg az egészben, hogy a tv-ben a szintet a lehető legmagasabbra teszik, és az emberek általában ehhez a szinthez mérik magukat. És mivel ezt a magas szintet csak egy 5-10%-nak sikerül megütnie, ezért van az, hogy tipikusan Magyarországon például az emberek 90-95%-a elégedetlen magával. Hidd el, hogyha megtanulod elfogadni magadat, (és esetleg még egy kicsit javítassz is magadon), akkor sokkal nagyobb lesz a sikered, mint azoknak, akik kiválló adottságokkal rendelkeznek ugyan, de nem tudják kihasználni azokat, mert folyamatosan azt az elérhetetlen szintet kergetik, amit a média közvetít nekik.


Ha elég kitartó vagy, és nem hátrálsz meg a kudarcok miatt, akkor hidd el, hogy előbb utóbb sikerülni fog ;)

2013. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!