Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elrontott apakép miatt az idiótákhoz vonzódok?

Figyelt kérdés

Az apám egy semmirekellő tróger kb, nem sokban járult hozzá a felnevelésemhez, viszont jóképű, sármos fickó, aki elvolt/van azzal, hogy nőket fűzöget és lelép, ha túl nagy a felelősség.


Rájöttem, hogy nekem azok a pasik tetszettek igazán, akik rá hasonlítottak. Viselkedésben, stílusban, meg a felelősséghárításban. Biztos van ennek is valami pszichológiai háttere.


Viszont ez szerintem borzasztó. Én normális családot és életet akarok, és szeretnék úgy vonzódni, a rendes/normális férfiakhoz, mint ezekhez az apámhoz hasonlókhoz jelenleg, de azon kívül, hogy ésszel tudom, hogy ők a jó választás, nem érzem azt a zsigerből jövő bizsergést, azt az izgalmat, amit egy ilyen fickó vált ki belőlem, még akkor is, ha pontosan tudom, hogy nem alkalmas kapcsolatra.


Ezzel pszichológushoz kéne fordulnom, vagy mégis hogyan tudnék változtatni azon, hogy kikhez vonzódok igazán?

A kérdésem teljesen komoly és számomra ez egy komoly probléma, így megköszönném az értelmes válaszokat.

23L


2014. jún. 4. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Persze... mindig jo kibujni a hibáink alol ės másra mutogatni, hogy ö miatta van.
2014. jún. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért vonz az ilyen, mert határozott, férfias, ilyen van lelkiismeretes változatban is, csak meg kell találni.
2014. jún. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szenvedj.


vagy menj el pszichológushoz. És zúgj bele :D

2014. jún. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
menj bulizni fiatalokkal, velük szórakozz biztos találsz valami rendes fiút 34F
2014. jún. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Az én apám alkoholista volt. Akkor nekem is az alkesz pasikhoz kéne vonzódnom? :-D

Ne apádat hibáztasd azért mert most ilyen az ízlésed. Ha olyan társaságba járnál ahol nem csak gyökerek vannak, akkor talán lenne esélyed megismerkedni egy normális férfivel, bár ha esélyt sem adsz egy beszélgetésre mert egyből nem a te eseted akkor vess magadra és állj össze egy apád-félével...

2014. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre az a megoldás, hogy nem bizsergésből választasz párt, hanem észből. Ilyen egyszerű. A bizsergés meg a rózsaszín köd amúgy is elmúlik X idő múlva... a kérdés az, hogy milyen ember lesz veled akkor, amikor az felszáll a fejedről. Gondolkodj el ezen. Mert lehet, hogy megismersz egy rendes férfit és megszereted és boldog leszel vele és ez jó. Míg lehet, hogy összejössz egy ilyen trógerrel, először minden heppi, aztán meg jól kihasznál és te meg ott leszel hagyva, az már nem olyan heppi. Néha ésszel kell gondolkodni.
2014. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Beszélgess anyukáddal, hasonló korban neki is hasonló volt az ízlése.

A problémát már felismerted, de tényleg nem működik nálad egy rendes pasival, vagy meg sem próbáltad?

Tesóid is ilyenek?

2014. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg külső segítség nélkül sohasem fog megváltozni, szakemberre lenne szükséged, mert különben soha nem lesz normális kapcsolatod.
2014. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizony, menj pszichológushoz. Vagy, ha dögös vagy, gyere el előtte hozzám, én ilyen vagyok :D
2014. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó akkor kifejtem másképp, mert félreértettek.

Szóval pl az exem hasonlított viselkedésben apámra, nem volt bunkó, a bunkókat rühellem, egész egyszerűen csak 2 év után beközölte, hogy neki ez a komoly dolog nem fekszik, és éli tovább világát.

Én pontosan tudom, hogy ő egy bunkó, nem lehet vele hosszútávon tervezni, és nem alkalmas sem apának se semminek.


Összejöttem egy sráccal, aki ezzel szemben rendes, értelmes, diplomát végzett, dolgozik, szeret, tisztel, hűséges, meg minden. Szóval ő a racionálisan jó döntés. Ezzel én 100%-ig tisztában vagyok. Jól ki is jövünk, DE nem vagyok belé szerelmes. És soha nem is éreztem azt a lenyűgözött rajongást, mint pl exemnél, aki hozzá képest nem ér semmit.


Szóval köszönöm, hogy fogyatékosnak hisztek, aki nem tudja felmérni, hogy RACIONÁLISAN mi a jó döntés, mert azt én 100%-ig tudom, hogy milyen pasik jók és milyenek nem jók, épp csak attól függetlenül, hogy tudom, nem azok vonzanak, akik jók. Szóval olyan barátom van, jelenleg, aki egy jó döntés, és korábban randiztam másokkal is, akik "jó döntések", és mégse tudott egyik se annyira elvarázsolni/vonzani, mint egy "rossz döntés".


Ebben szerettem volna segítséget kérni, hogyan lehet az úgymond "jó döntéshez" úgy vonzódni, mint a rosszhoz.

2014. jún. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!