Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti belemennétek ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Ha egy világsztár (színész,zenész,sportoló mindegy, ti választjátok ki) felajánlaná,h eltölt veletek egy éjszakát de aztán pár közös képen kívül semmi sem lenne(nem tudnál visszaélni a képekkel) belemennétek úgy,h még szüzek vagytok? (ha nem vagytok azok gondolkodjatok úgy) őszintén válaszoljatok, ha valahol akkor itt lehet :D én bevallom ha Channing Tatum(vagy Justin Timberlake,Tom Hardy,Shemar Moore,Jackman stb. ) most bekopogtatna az ajtón.... hát nem ellenkeznék :D ti mit tennétek?

2014. jún. 4. 16:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van egyetlen egy férfi, aki nagyon tetszik. Vele azt hiszem, belemennék. Az viszont meglepő, hogy te hánnyal belemennél...
2014. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
csak eggyel mennék bele az alábbi listából. Nem menne végig rajtam egész Hollywood
2014. jún. 4. 16:57
 13/23 anonim ***** válasza:
szüzesség elvételéről volt szó. valaki nem figyelt:)
2014. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, csak az furcsa, hogy abból a listából teljesen mindegy neked, hogy ki lenne az. Vagy nem azért soroltad fel? Egyébként mindegy. :)
2014. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele, sem szűzen, sem később.


Nem találnék benne semmi vonzót. Százszor jobb meg izgalmasabb lenne egy olyan pasival, aki odavan értem, rám vágyik és viszont.


(Ráadásul nincsen "celeb fétisem" sem. :-)

2014. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
én igen, bár már nem vagyok szűz, de amúgy szerintem is baromság ez a szüzesség-mánia... tom hiddleston, benedict cumberbatch, vagy a fentebb említettek jöhetnek :D 18L
2014. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekopogna hozzám egy jóképű világsztár először is gyanakodnék, hogy "Már megint milyen nyomorék sorozatot forgatnak?!". Ha sikerülne rábeszélni, hogy be is engedjem a lakásomba akkor naná, hogy készítenék 1-2 közös fotót, majd főznék valami, megvacsoráznánk és beszélgetnénk. Szüzesség ide vagy oda én kihagynám ezt a lehetőséget, mert képtelen vagyok/lennék akárkivel összefeküdni.
2014. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye kurrva,aki csak azért hentereg valakivel mert az híres?:)
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem azert mert hires hanem azert mert k**rva jol neznek ki :)
2014. jún. 5. 10:46
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor lecuppantanád Santiago Segurát is?Az is világsztár.:)
2014. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!