Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy fiú többet akar tőlem, de én a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani, és utálom visszautasítani az embereket, de ilyenkor mit lehet csinálni? Hazudni is utálok, de ezt az indokot nem mondhatom el neki...


És mostanában több srác is érdeklődik utánam, és nagyon rossz. :( (Tudom, bszódjak meg, hogy ekkora problémám van.)



2014. jún. 5. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Esély senkinek sem JÁR. Vagy tetszik valaki, vagy nem, ehhez nem kell hosszabb ismeretség, hogy eldöntsd. Akkor meg az lenne a baj, hogy hitegetted. Az se a te gondod legyen, hogy egy éretlen nőgyűlölő mit gondol rólad, mert csak azok hisznek bunkónak egy egyszerű "nem" miatt.
2014. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, meggyőztél. :D
2014. jún. 7. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!