Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak itt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak itt a fiúk?

Figyelt kérdés

Én már lassan három éve nem kezdeményeztem lánynál és természetesen rám se volt kíváncsi senki se.

Ennek ellenére egy pillanatra se érzem azt,hogy na most aztán nekem nagyon szükségem van vkire,mert anélkül képtelen lennék élni.


2014. jún. 5. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodok.
2014. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
mert életképtelenek ?
2014. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudod, milyen bombát robbantottál.:D
2014. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is valahogy így vagyok, ahogy te. Bár a második fele már nem annyira igaz, én ugyanis úgy érzem, hogy már eléggé szükségem lenne valakire.


Amúgy azért panaszkodnak itt sokan, mert itt lehet és név nélkül..

2014. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az emberek túlságosan felfújnak dolgokat. Lehet emiatt. A környezet nagy hatással lehet az emberre. Ha mindenkinek van valakije körülötted és mindig emlékeztetnek rá, hogy egyedül vagy az elég kellemetlen.
2014. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És az meg ki a francot érdekel?

Neked nincs szükséged társra ennyi, másnak van.

2014. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Mert könnyebb nyavalyogni, mint cselekedni.

36F

2014. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy ugyan így vagyok, de szintén azzal az eltéréssel, hogy én érzem, hogy nagyon kéne valaki. :)
2014. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodok, de jó ide járni napi 1-szer röhögni egy pár kiíráson és segítséget adni egy pár embernek.
2014. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem panaszkodom, sot nem is erzem meg csak azt sem, hogy keptelen lennek egyedul elni, hiszen most is azt teszem.


De ettol meg nem kell szeretnem.


22/f

2014. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!