Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat dobna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat dobna rajtam az izom?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nincs túl nagy önbizalmam és nem is próbálkoztam még lányoknál(20 vagyok).De igazából érdeklődést sem tanúsítanak irántam.Pl.szoktak köszönni olyan ismerőseimnek,akiket szintén csak látásból ismernek,nekem viszont sosem,gondolom nem nézhetek ki valami jól és nem akarják,hogy bárminemű jelét is vegyem annak,hogy esélyem van a közeledésre.

Az egyetlen,amin komolyan változtathatok,az a testalkatom.Jelenleg magas vagyok és vékony,de elég széles,izmos vállakkal.Ez már egy jó alapnak bizonyult és 3 hónapja edzek konditeremben.Elsődelegesen a mellkasomat akarom izmosítani,valamint a karomat,valamint a lábaimat is.Úgy számoltam,hogy jövő nyárra már lesz egy normális alakom.Most 188 cm vagyok és 79-80kg,mint mondtam elég vékony.Szerintem ez már alapból nagy szerepet játszik abban,ahogyan viszonyulnak hozzám a csajok,a szemükben elég sovány vagyok gondolom,ami nem férfias tulajdonság.


2014. jún. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
az írásodból ítélve értelmes vagy, a tartalomból ítélve pedig normális :) ez már nagyon jó alap! biztos vagyok benne, hogy a az edzés csak hasznodra fog válni, mind az önbizalmad szempontjából, mind a lányokkal való kapcsolatod szempontjából. remélem, hogy örömödet is fogod lelni a sportban! bár nem ismerlek, de szerintem belsőleg is "rendben" lehetsz, szóval csak hajrá ;)
2014. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elmebeteg állat. 500adszor írja ki ugyanazt a kérdést.
2014. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Most 188 cm vagyok és 79-80kg"


Én meg 191cm magas vagyok és 67 kg, mégis magasról sz@rom le, hogy kinek tetszem vagy kinek nem.

2014. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!