Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 173 centi és 68 kiló vagyok....

173 centi és 68 kiló vagyok. Mondják, hogy magasság, minusz száz, és a normális indexen belül vagyok, és bár elég kritikus vagyok magammal szemben, nem látszik rajtam felesleg?

Figyelt kérdés
Február elsejétől edzek, volt, hogy mindennap egy héten, volt, hogy csak 3×-5×, de egy héten minimum négyszer mindig edzettem. Olvastam, hogy 80-90 kilós emberek egy hét alatt kilenc kikóktól szabadultak meg. Ha rendszeresen futok (40-50 perceket), bicepsz-tricepsz gyakorlatokat végzek, egy tíz gyakolratból álló napi 8 percet igényelő hasra való edzéssorozatot illetve egy szintén nyolc percet igénybevevő 16 gyakolratból álló láb edzést csinálok, plusz comb&feneket, és napi két liternél több vizet iszom, ötször eszek keveset, és odafigyelek hogy mit, érek el valaha látványos változást? Ha a súlyom nem is csökken, és esetleg a felesleges zsír izommá alakul el, mégis mikor várjak változást? Négy hónap lehetelen? Ha van jobb ötletetek, vagy hatásosabb, esetleg tanács, szívesen meghallgatom, teljesen elszánt vagyok, csak segítsetek!

2014. márc. 23. 20:39
 1/2 Osynho ***** válasza:

- "hogy magasság, minusz száz" ez baromság. :)

- Te most mit szeretnél? Fogyni? Vagy izmosodni?

- A heti minden napi edzés hogy nézett ki? Miből mennyit, mekkora súllyal végeztél?

- "esetleg a felesleges zsír izommá alakul el" Ezért Nobel díj járna, mivel lehetetlen. De próba szerencse. :D

2014. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magasság -100 az a kb genetikai határ naturalban versenyre szálkásítva.
2014. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!