Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felhaborodasom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felhaborodasom?

Figyelt kérdés
Baratnom (14 eves) elkezdett jarni egy sraccal, akit en kimondottan utalok, mert nagyon csunyan beszologat nekem ( emos gyerek) de sosem mondtam ezt el baratnomnek, mert nem akartam, hogy a kapcsolatuk rovasara menjen. De most mikor taborban voltunk egy napig baratnommel egyutt voltunk, hintaztunk setaltunk meg minden, mert osszevesztek a pasival. De aztan tobbiek kibekitettek oket egymassal, es azota csakis egyutt voltak, baratnom mar ott tartott, hogy nem koszont nekem, magasrol le s z@_rt reggel 6-tol egeszen ejjel fel 1-ig egyutt voltak (es nem tulzok) elvesztettem a telefonomat es b.nom igerte segit keresni, de aztan s z*r_ t segiteni es egyedul kellett keresnem este az erdoben, o meg ment a pasihoz. Nagyon nagyot csalodtam benne, tobbi b.nom is mondta, hogy csakugy felre dobott mint egy rongyot. Miota visszajottunk allandoan oltoagatja a tobbi b.nomet es azzal traktal, hogy ok mind utalnak (mert ot utaljak) kulonckodik, es utana nyavajog, hogy b @sz t _atjak, masfel eve jott az osztajunkba. Eddig legjobb baratnok voltunk de most... a taborban kezdtem el vagdosni magam egy hujegyerek miatt, (aki am a pasia haverja es b.nom is joban van vele) arra is magasrol sz_ @ rt. Felek alaptalanul vagyok felhaborodva es csak az irigyseg beszel belolem, szerintetek? 14/L (bocsi az ekezetek miatt, de telefonrol irok)

2014. jún. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
,,hujegyerek" inkább tanulj meg fogalmazni és helyesen írni!
2014. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne háborogj hanem amikor ujra összeveszik az emos gyerekkel és hozzád megy vissza akkor hajtsd el a francba
2014. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D epp verset tanulok de am bocsi nem tudok mobilrol irni >.<
2014. jún. 6. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Huha... De szép ez a gyerekkori szerelem :)

Majd kinövitek..

2014. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira de ja vu érzésem lett ettől. Körülbelül én is ennyi idős lehettem, mikor a táborban az egyik barátnőm hirtelen félre dobott. Nézd, szerintem ez nagyon gonosz húzás volt tőle. Elővesz, ha nincs ott a pasija. És ha hagyja, hogy a barátja oltogasson téged, akkor nem igazi barát. Szerintem tudod mi a helyes. Mondd el neki, mi a helyzet. Hogy neked rosszul esett a dolog, és neked nem kell ilyen barátnő. Viszont könnyítsd meg az életedet, és ne vagdosd magad. Semmi jó nem származik belőle! Ne így éld meg a traumákat. Beszélgess az igazi barátnőiddel, és menj el velük valamerre. Hidd el, az nem megoldás, ha karcokat ejtesz magadon...

U.i: ez a lány nem a barátod... vagy még túl éretlen hogy ő maga is belássa, hogy amit művel, az nem méltó egy baráthoz...

2014. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, nagyon sokat segitettetek, utolso: neked kulon koszonet
2014. jún. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!