Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
párommal lassan egy éve vagyunk együtt. van egy ismerőse, aki időnként rácuppan, de olyankor beláthatatlan időre. egy hete újra felbukkant, minden nap viszi neki a sütit, írja neki az smseket, hogy látta, és integetett neki, meg hogy vele álmodott, stb. tegnap is adott a páromnak sütit, erre én kiakadtam. és a párom rám haragszik...ez mi?!
2013. máj. 19. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé.
2013. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem vele beszéld meg, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban, neked hogy jön le, és hogy ő mit érez, neki hogy jön le. Szerinted miért baj, szerinte miért nem.

Kommunikáció emberek!!!

2013. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pároddal beszéld meg. De én már a lánynak is meg magyaráztam volna a dolgokat.
2013. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

megpróbáltam már vele megbeszélni százszor, mindig ugyanaz a válasz, hogy attól, hogy én vagyok neki, ő nem fog a "barátaival" összeveszni.

megjegyezném, hogy nem tudok sütit sütni :D hiába próbálom, soha nem jön össze. tehát megalázónak érzem, hogy mástól meg kap...ezt úgy zárójelben :(

2013. máj. 19. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Mond meg a párodnak, hogy nem kell összevesznie a barátjaival, de téged nagyon zavar ez a kapcsolat ebben a formában. Ha szeret, változtat.
2013. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor eleve baj van a kommunikációban, ha te azt közvetíted, hogy vesszen össze vele, vagy neki ez jön le... Szóval megint csak azt mondom: normális kommunikáció.
2013. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jogos a felháborodásod, de nem a másik csajjal kell neked ezt megbeszélned, hanem a pároddal. Nőknek sokszor vonzóbb a minőség-ellenőrzött férfi.


Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mi fér bele a kapcsolatotokba, tudatosítsd fele, hogyha ő más nők közeledését határozottan nem szereli le, akkor tőled sem várhatja el azt hogy férfiként csak őt vedd számításba.


36F

2013. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rakj be valami tésztát a sütőbe, égesd szénné és b*zd az orra elé, hogy nesze, én is sütöttem neked és veled is álmodtam: azt, hogy megfojtalak.
2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, most miért baj, hogy ad neki sütit. Most attól még nem fog megcsalni a párod..
2013. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csinálj olyan sütit amit nem kell sütni. én is így csinálom:) mert nem merem használni a sütőt. egyébként meg a barátoddal beszéld meg, hogy téged zavar a luvnya!


27/N

2013. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!