Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testem, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a testem, és a helyzetem. Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Sajnos, az általam gyűlölt testi, és egyéb "tulajdonságaimon" nem tudok igazán változtatni. Nem elhízásról van szó (bár el is vagyok hízva, de az csak kissé zavar.)

Néhány kínzó, "külsőleges" problémám a sok közül:


Utálom a sötétbarna/fekete szemeimet. - Világoskék lenne az igazi.


Utálom a sötét, ívelt, vastag szemöldököm. - Világosbarna/szőke/vörös, alig látható kellene.


Utálom a közép/sötétbarna hajam. - Vörös, vagy szőke felelne meg.


Utálom a pihés, ritka, gyerekes "arcszőrzetem". - Sűrű, nagy szakáll kellene a hosszú hajhoz.

.........

És most egy kissé "más téma":

„Mindeneim" a kelták. Az a kor, azok az emberek, az a kultúra... Sokkal több ez puszta érdeklődésnél. Könnyekkel a szememben gondolok rájuk, szinte minden gondolatom körülöttük forog... Szinte érzem a jelenlétüket, a lelkeik jelenlétét...

S ez a külső sajnos nem keltás. Azt szeretném, hogy úgy tekintsenek rám az emberek, mint ahogyan egy nagyon régen élt, kelta személyre tekintenének.


(Több szempontból is vannak gondjaim, tehát nem csak külsődlegesek.)


Soha nem éltem úgy, mint egy fiatal.

Beteg vagyok, mániákus, aspergeres, skizofrén, kényszerbeteg, paranoiás, depressziós… az orvosok szerint. Sok mindent mondtak már rólam.

20 éves vagyok, lassan 21.


2013. dec. 7. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem magam. Minden itt kezdődik
2013. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dwight Schrute ***** válasza:

Szinte érzem a jelenlétüket, a lelkeik jelenlétét...

D:::D:D::D:D:D:D: Jajj, vannak gondok az biztos.

Törődj bele abba, hogy nem leszel már kelta :D:D:D

2013. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 QueenRavenna ***** válasza:

Lehet kelta voltál előző életedben.

Bővebb információkért===> Ezotéria kategória.

2013. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 opció lehetséges, neked 1-et kell választanod:


1. Megölöd magad, és akkor többé nem kell szenvedned

2. Nem ölöd meg magad, de életed végéig kínzod magad

3. Elfogadod magad, nem kínzod magad, happy leszel, leszarod a dolgokat

2013. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden általad kimondott szód 1 fogalomra vetül vissza. Ez a fogalom nem más, mint a "Öngondolat".


2 irányból kapod az ingereket. A) kívülről és B) belülről.


A)

Mindent amit mondanak rád, minden amit leírnak rólad, azt tényként kezeled. Nem döntesz róluk, hogy igazak-e, hamisak-e, félrevezetőek-e. Csak elfogadod, és beleírod a saját magad "Ilyen vagyok" jegyzetedbe.

Úgyanígy, ha egy egészséges emberre azt mondják, hogy "hülye" és hosszú időn át szugerálják vele, amit nem szűz meg tudatosan, akkor hülyévé fog válni, mert az agya elhiteti vele. Így el is érünk a B)-hez.


B) Minden amit önmagadról gondolsz, az is vagy. Ha azt mondod nem jó, akkor azért nem jó, mert azt mondod: nem jó. Ha valami tökéletes, az azért tökéletes, mert azt gondolod róla, hogy tökéletes. Egyetlen egy nap alatt több mint 40.000db gondolatunk van. Számold össze mennyi negatív van köztük. A mai világban a MÉDIA! által befolyásolt tudat, ezt egyre jobban emeli.

Azaz: "Ne legyél elégedett magaddal. Vedd meg a termékem és jobb lesz." Csak, megveszed, és várod a bűvös szer hatását, ami nem is létezik. "Újabb termék, nagyobb hatóerővel." Az nem vált be, talán ez. ÉS! ez így folytatódik mindennel. Ruházat, kozmetikum, autókkal és sorolhatnám.


Magyarul: Amire "A"-t mondasz, akkor "A"-t is kapsz. Gyógyultak ki olyan rákos betegek, akikről már azt mondták, hogy menthetetlenek. Miért? Mert a GONDOLAT ekkora hatással van az agyra, és az emberi szervezetre.


Sok sikert!

2013. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A dolog valóban ott kezdődik, ahol az 1. válaszoló mondja,

Szered magad!

2013. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:

külsődön kis segítséggel lehetne változtatni, bár nyilván az lenne egészséges, ha elfogadnád magad.

belsőddel kapcsolatban már sokkal inkább aggályos sok dolog.

Ha diagnosztizált cuccok ezek, akkor gondolom már legalább egy orvosnál jártál ezzel

de mivel ide írtad ki a kérdést vmi még mindig nem klappol.

miért?

2013. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Költőnő?


Valóban, már rengeteg orvosnál jártam, de nem tudtak segíteni.

2013. dec. 9. 15:08
 9/15 Költőnő? ***** válasza:

ilyen egész egyszerűen nincs.

nem megfelelő orvosnál jártál vagy nem elég ideig...

2013. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2013. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!