Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemista lányok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista lányok nem szeretik a vékony alkatú fiúkat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egyiket sem érdeklem,az izmos vagy a mackósabb fiúkat keresik párkapcsolatra.Nagyon sz_r mindig látni,hogy ők megkaphatják a csajokat.
2014. jún. 7. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire hihetetlenül hangzik, de az egyetemista lányok külön individuumok és mindegyiknek saját ízlése van.
2014. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elsősorban a rinyapi*naságod miatt nem kellesz nekik.
2014. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Az egyetemista lányok is elsősorban a pénzes fiúkat keresik. Próbáld ki hogy tele vagy lóvéval és úgy csajozol, mondjuk egy menő sportkocsi se árt.
2014. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a baj, akkor menj edzeni és egyél sokat. De ha utána sem jön össze, akkor mi lesz a következő indok?
2014. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy nem csak az egyetemista lányok, de egyik lány se szereti a vékony férfiakat. Szóval ha van 2 egyforma magas, ugyan olyan jóképű fickó, ugyan olyan személyiséggel, de az egyik testsúlya pont az ideális szinten van, a másik pedig vékonyabb még ha nem is kórosan, de vékony, az előbbit fogják választani. Én ezt olyan 99,9%-ra saccolom. :D

Persze ha megfordítjuk a dolgot és azt mondjuk van 2 egyforma nő csak az egyiken van egy kis felesleg... Hát akkor... furcsa módon lesz olyan pasi akinek bejön. :D

2014. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyértlemű,hogy az izmosat választják.
2014. jún. 7. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdés lesz még?? Nem unjátok még? Ahelyett, hogy gyakorizol, menj el sportolni egy kicsit. Nem a kigyúrt állatokra bukunk (én legalábbis biztos nem), de azért olyan pasit nem választanék, aki az én 55 kilómnál is véznább. Ne itt panaszkodj, hanem tegyél ellene.
2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megsugom, az izom is csak akkor jo ha eleg meno es gazdag vagy jokepu vagy. Persze mindenkepp az izom noveli a ferfiassagot szal csak ajanlani tudom, de nehogy azt hidd, hogy gyogyir mindenre.
2014. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Persze mindenkepp az izom noveli a ferfiassagot"

Nem egészen értek egyet. A férfiasság nem testalkattól függ, maximum a férfias kinézetet növeli.

2014. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!