Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő, barátnő, feleség belemenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő, barátnő, feleség belemenne ilyenbe? Extrém fürdetés

Figyelt kérdés

Még nem volt olyan barátnőm, akivel ezt szóba hozzam, hogy kipróbáljuk. Nem neki kéne fürödnie magától, hanem én fürdetném meg, de nem akárhogy. A kádban befogná az orrát, elmerülne a víz alatt, lábát kinyújtaná a víz fölé, így mosnám meg a lábát. Vagy hasra feküdne a víz alatt, így a fenekét mosnám meg. Úgy forgolódna a víz alatt, hogy mindenhol hozzá férjek és beszappanozhassam.

Tetszene a nőknek, ha a pasijuk így fürdetné meg őket, vagy inkább agybajt kapnának ettől? Aki válaszol, írhat életkort is.



2014. jún. 7. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És levegőért azért feljöhet a víz alol? :D
2014. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, azt megtiltanám neki. :D A lélegzete is elállna.

Persze, ő merülne le és jönne föl, amikor akar. Előny, ha nem 5 másodpercig bírja levegő nélkül, hanem mondjuk min 20-30 mp-ig. Szinkronúszó valószínűleg egy szuszra teljes fürdetést kapna.

2014. jún. 7. 12:27
 3/13 anonim ***** válasza:
De ennek mi értelme?
2014. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak annyi, hogy nekem nagyon tetszene.
2014. jún. 7. 12:47
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
én nem, páros lábbal rúgom ki azt is, aki bejön ha zuhanyozok.
2014. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Eléggé unalmas lehet akkor a párkapcsolatod, házasságod. Az ágyadba azért beengeded a szerencsétlent?
2014. jún. 7. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom mikor bejön valaki a fürdőszobába,miközben én fürdök!Ennek pedig semmi köze a párkapcsolathoz!
2014. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért fura, hogy ezen az oldalon sokan harmadikat keresnek egy kapcsolathoz, de az már sok lenne valakinek, ha a párja, házastársa bemenne, amikor fürdik. Az együtt fürdést említeni sem merem. Ennyivel együtt aludni is eléggé rossz lehet.
2014. jún. 7. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem a többség belemegy az együtt fürdéses dologba.Nálam a fürdőszoba magán szféra.Az meg,h valaki beakar venni egy harmadik személyt a szexbe,ahhoz nekem semmi közöm.
2014. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha az együtt fürdés megy, akkor ez is simán menne szerintem.
2014. jún. 7. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!