Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátom folyton azt mondja, hogy nagy a hasam? (többi lent)

Figyelt kérdés
49 kg vagyok, reggel mikor felkelek tök lapos a hasam de napközben kicsit felpuffad ami amúgy normális lenne, csak mivel én vékony vagyok ezért lehet jobban látszik. És ilyenkor mindig szól a barátom h van egy kis hasam, úgy mondja mintha kövér lennék. Pedig szerintem így sem vagyok valami kövér csak már zavar, hogy folyton ezt hozza fel. Mindig mondja, hogy edzenem kéne különben elhízok (?). Szerintetek tényleg igaza van és fogyóznom kéne?
2014. jún. 7. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye... ez teljes mértékben hülye. Miért vagy hülye emberekkel?
2014. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle.

Vagy visszavágás képpen te is kezd el fikázni valamijét. "kicsi a farkad" :D

2014. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele..ha neki nem vagy így jó, akkor majd lesz más. És nem vagy kövér.
2014. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem tartom magam kövérnek csak ezzel már tényleg az agyamra megy. Hiába mondom neki, hogy csak fepuffad a hasam, nem híztam el de mindig viccelődik hogy "persze". Szerintem az ilyenek miatt lesznek olyan sokan anorexiások.
2014. jún. 7. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyóznod kéne. 49 kilóval hova? Olyan idegesítő hogy a legtöbb nőnek a fogyózas az egyetlen alternatíva ha valami nem tetszik a testén még ha olyan vékony is mint egy botsaska..


Neked izmosodni kéne.

Azért dagad ki mert nem tartja az izom.

2014. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátod egy tapló. Ne is hallgass rá. Persze nem azt mondom, hogy egyáltalán ne sportolj, mert persze az kell, de hülyeség, hogy kövér vagy. Ha neki nem vagy jó így, akkor keressen mást. Nehogy már miatta változtass magadon, amikor te jól érzed így magad a bőrödben.
2014. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már olyan sokat mondta hogy én is kezdtem elbizonytalanodni hogy lehet igaza van de megnyugtattatok:)
2014. jún. 7. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet csak azért mondogatja mert tetszik neki és nem tudja szépen kifezezni, mennyire romantikus alkat?
2014. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

dobjad ki a szemét elmebeteget aki anorexiába akar téged kergetni! aki szeret ilyet nem mond egy sovány lánynak.


30+F sportosdiplomás

2014. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tetszene neki inkább olyasmit mondana, hogy "szép a hasad" nem azt, hogy nagy.
2014. jún. 7. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!