Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a csajok folyton haveromat "akarják" buliba mert ki van edzve?

Figyelt kérdés

Amióta haverom ki van edzve (kocka has, mellizom, nagy kar) csajok folyton rá vannak akadva bulikon, én meg már alig tudok csajozni, mert hozzám is odajönnek aztán csak azt kérdik meg h Ő hol van.. Nem azt mondom h előtte nem tudott csajozni, de akk ugyan azon a szinten voltunk, nem volt olyan h csak ő. Azt ez így elég rosszul esik. Fürdőbe is mikor megyünk egyértelműen csak őt nézik. Tolti fel magáról a félpuci képeket aztán egyértelműen utána tudják a lányok h mivan az ing alatt.


Szerintetek mit csináljak? Ne érdekeljen, törődjek bele vagy járjak el én is edzeni? Vékony testalkatú vagyok aztán teljesen eltorpulok mellette.


2014. jún. 8. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás, ha leszarod. Az nulla energiabefektetéssel jár. Vékonyan is lehet barátnőt találni. Másik megoldás, hogy te is kigyúrod magad, az viszont sok munkával jár.

De a piccsogást mindenképpen felejtsd el.

2014. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edz te is, ha ennyire zavar :)
2014. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
A lányoknak ez kell... törődj bele. Magas izmos férfi lehetőleg pénzel együtt. Gondolj bele hogy te hogy választanál a lányok közül...
2014. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele edzeni :D
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!