Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! (25+) Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (25+) Ti mennyit várnátok egy lányra, ha csak szexre kellene?

Figyelt kérdés
Olyan pl van, hogy tetszik egy lány, csak megfektetni akarjátok, de tudjátok, hogy sokat kell várni rá, ezért addig szexeltek mással, viszont ő is továbbra is csak szexre kell, és miután megkaptátok hosszú idő elteltével, akkor annyi? Vagy ha csak az kéne, akkor nem várnátok rá, mert ráunnátok, úgy vagytok vele, hogy nem számít, rengeteg más lány van, és továbbléptek? Ha valakire akár hónapokat is vártok, akkor már többet is akartok?
2014. jún. 9. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen én iyen vagyok
2014. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
várni szex közben is lehet.
2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze
2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint most melyik igen? :D Több lehetőséget is felvázoltam. Amúgy annyit kell tudni a pasiról, hogy mióta ismeri a lányt - jó pár hónap-, nem volt kalandja (teljesen biztos, nem arra van alapozta, hogy "dehát azt mondtaa")
2014. jún. 9. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak szexre csak az kell, aki tud is róla, hogy csak arra kell, és nincs ellenére. Tehát semennyit nem várnék így. A csak szexnek pont az a lényege, hogy kimarad az udvarlás. Annak meg semmi értelme, hogy úgy csinálok, mintha kapcsolatban lennénk, de közben csak szex kell.
2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos, kisszivem, ha csak nem volt bezárva egy szobába végig. Szexet le lehet zavarni fél óra alatt is..
2014. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem csináltam még ilyet de gondolkodjunk logikusan. Minden lánynál más időpontban jön el a szex ideje tehát ezeket nem lehet előre eltervezni. Ha folyamatosan biztosítani akarja magának valaki a szexuális életet ilyen módon akkor nagyon sok lányt kell fűzni egyszerre.

A kérdésedre válaszolva ha nem telik napi viszonylatban nagy erőfeszítésbe egy ilyen látszatkapcsolatnak a fenntartása akkor bármeddig lehet várni a szexel.

2014. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az udvarlás nem marad ki, és sosem mondta még a fiú, hogy igen, csak arra kellesz, viszont nagyon sokszor feljön a szex, mint téma, de azért nem erről szól minden. A szabadidőnk nagy részét együtt töltjük, ha pedig nem találkozunk, akkor minden nap órákat chatelünk, gyakorlatilag mindenről... ennyi "napi erőfeszítésbe kerül" a dolog.
2014. jún. 9. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam úgy működik, hogy erőfeszítést csak azért hozok, akit szeretek is. Csak szexért én tuti nem udavorlnék hetekig,szóval ebből kiindulva többet is akarhat. De nem ismerem egyébként, szóval nem tudom nála hogy működik.
2014. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 9 évig fűztem egy csajt! Igaz nem csak szexet akartam tőle, de kiderült hogy másra nem alkalmas. Szexre viszont elment.
2014. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!