Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, hogy nekem csak ilyenek jutnak?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves leszek és soha nem volt még pasim. Sokak szerint csúnya vagyok, sokak szerint átlagos. Csak cigányok vagy majdnem 40 éves félig kopasz, fogatlan férfiak írogatnak. Fogadjam el, hogy csak ilyeneket kaphatok? Nagyon vágyom már a szexre, de ilyen fiúkhoz nincs gusztusom. Közben a 13-14 éves lányok a környéken szarrá vannak d*gva. Tudom, hogy ez szégyen, de mégis irigylem őket.

2014. jún. 9. 19:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
irj nekem.Kerdeznek valamit?
2014. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Tegyél eleget eme felszínes világ elvárásainak. Sportolj a jobb alakért, sminkelj a szebb arcért, menj fodrászhoz, öltözz fel csinosan és tegyél randitippeket.
2014. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet? Csak kíváncsi vagyok, mert nem hiszem, hogy van annyira csúnya lány, hogy ne kellene senkinek.
2014. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Pedig rohadt jó arcnak tűnsz a leírás alapján.. :) Írj privit ha gondolod, beszélgessünk! Amúgy meg a cigókkal SOSE foglalkozz.. :D F/20
2014. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Tényleg szégyen és igazából a gáz az, hogy adsz mások véleményére magaddal kapcsolatban. Én nem tartom magam szépnek, csak átlagosnak, de mindig én döntöm el, hogy kivel kezdek és kivel nem.

Ennyi infóból mi nem tudjuk eldönteni, hogy hogyan ismerkedsz és kikkel és hol. Ha van elképzelésed, hogy mit szeretnél, akkor azt a megfelelő helyen keresd.

2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hiába sminkelek, nem dob rajtam semmit! Ha elhiszitek, ha nem. Tablófotózásra kisminkeltettem magam egy kozmetikussal, tökre vártam, hogy megnézzem a végeredményt és mikor megláttam kedvem lett volna bőgni.
2014. jún. 9. 19:27
 7/36 anonim ***** válasza:
na kíváncsi vagyok mennyire vagy csúnya, mutass képet! Nekem sok "csúnya" lánybarátom van, de szerintem nem is azok...
2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
képet küldj :) 26/f
2014. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Csúnya nem hiszem de igy látatlanban nem tudok mit mondani ha esetleg kuldesz képet privibe.
2014. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod küldj képet nem élek vissza vele (lány vagyok) szeretnék tanácsot adni. 18/L
2014. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!