Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, hogy nekem csak ilyenek jutnak?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves leszek és soha nem volt még pasim. Sokak szerint csúnya vagyok, sokak szerint átlagos. Csak cigányok vagy majdnem 40 éves félig kopasz, fogatlan férfiak írogatnak. Fogadjam el, hogy csak ilyeneket kaphatok? Nagyon vágyom már a szexre, de ilyen fiúkhoz nincs gusztusom. Közben a 13-14 éves lányok a környéken szarrá vannak d*gva. Tudom, hogy ez szégyen, de mégis irigylem őket.

2014. jún. 9. 19:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Dobj képet, megmondom mit lehet csinálni.Testileg rengeteget lehet fejlődni sporttal, jó testben kevésbé helyes arccal is bombának lehet lenni. :) Várom az üzit ;)

27F

2014. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Képet.
2014. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csúnya vagy.
2014. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg ennyire csúnya vagy, akkor dobj meg minket egy képpel, hogy mondjunk mi is véleményt.

Ez már nem oszt nem szoroz csak pozitívabb választ kaphatsz.

2014. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél egy képet..lány vagyok és lány szemmel néznélek, őszinte vélemyént mondanék! Nem hiszem h olyan ronda lennél :)
2014. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet, én is megpróbálok segíteni. :) L18
2014. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Aki akar képet az írja meg hol lakik. Nehogy véletlenül ismerősöm legyen.
2014. jún. 9. 19:45
 18/36 anonim ***** válasza:
szia küldenél képet Én Harkányi vagyok
2014. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elfogadnod. Ha gondolod, akkor beszélgessünk, legrosszabb esetben megmondom, hogy mi lehet a gond a személyiségeddel és akkor tudni fogod, hogy min is kellene változtatnod.


Egy lassan 24 éves nem cigány zárt-fogsorú srác

2014. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Szia. :) küldj képet. :) De, a témához hozzá szólva, senki nem csúnya a világon. Mindenkiben van valami szép és gyönyörü. Csak a felszinre kell hozni.
2014. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!