Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogyan dolgozzák fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogyan dolgozzák fel a reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés

őszintén érdekel a véleményetek

19/L


2014. jún. 9. 23:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem szánalmas :) Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. jún. 10. 00:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát, kb. sehogy.Bánkódok, szomorkodok egy ideig, gondolkodok rajta, hogy mi lett volna, ha, aztán az idő majd megoldja, egyre kevesebbet gondolok rá, egyre kevésbé fáj.Átéltem már párszor.
2014. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bánkódok szomorkodok, utána elmegyek találkozok valami jó haverral és úgy benyomunk mint az albán szamár.

ha van lehetőség munkával lekötöm a gondolataim.. sikerélményt ad és az kicsit feldob :)

19f

2014. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy pár havonta, ha már sok rossz összegyűlik, akkor kisírom magam egy éjszaka, meg gyarkan előfordul, hogy a párnámat ölelgetem, meg néha egy bizonyos fát.
2014. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És a 12-es és a 14-es vagyok.
2014. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 10. 00:21
 17/21 anonim ***** válasza:

Minden gondolatom megpróbálom elűzni róla, ha sehol nem látom, hallok róla egy idő után elfelejtem.

Haverok, hobbi stb. felgyorsítják a felejtést, de leginkább egy másik nő segít nekem.

2014. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 aladar12 ***** válasza:
régebben elfelejtettem, de most van egy, akit nem tudok. igazából a szomorú részén túljutottam, csak folyton a fejemben jár az arca, a hangja (a feneke, ami nagyon formás).
2014. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem vagyok reménytelenül szerelmes.


Van egy barátnőm, akit szeretek. Ha nem lenne, akkor pedig élném az életemet. Bulizgatnék, innék, dugogatnék.

2014. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Rosszul :D rájövök mennyire hiszékeny voltam, magamba nézek, és próbálok úgy ellenni ahogy eddig

._.

2014. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!