Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, undorodtok, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, undorodtok, vagy hogy tekintetek egy kövér lányra, ha meglátjátok az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 00:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy fasza csajszi mert tenni akar és tesz is.
2014. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 aladar12 ***** válasza:
100%

nem járok kondiba, de nem igazán érdekelne. ha edzek önmagammal vagyok elfoglalva, maga a mozdulatsor amit figyelek.

egyébként dicséretre méltó, ha lejár, mert változtatni akar magán és egészségesebbé válni.

2014. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
szóval nem néznétek rá lenézően
2014. jún. 11. 00:58
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megbecsülném, hogy tenni akar azért hogy lefogyjon.
2014. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Példáloznék vele... Múltkor is volt egy testesebb csaj és végignyomta az edzést! Le a kalappal, mondanám! Hajra! 23/f
2014. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
Az attól függ, elsőre semmit, aztán az alapján, hogy mennyire jár le, mennyire fejlődik, akár még értékelhetném is a kitartását, elszántságát, de ha csak egyszer leeszi a fene, kézbe vesz egy félkilós súlyzót, aztán megy is az gáz.
2014. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 LePeDő ***** válasza:
100%
Ugyan én lány vagyok, de én mindig arra gondolok, hogy "FUSS DAGI FUSS!". Nyugi, csak viccelek. Igazából olyankor furán örülök, mert látszik bennük a küzdőszellem és bár nem ismerem, de büszke vagyok rá, hogy legalább megpróbál harcolni a súlya ellen. (Én se vagyok egy csontkollekció, de próbálok minél többet tornázni, így legalább nem hízom el...) Viszont azt sosem fogom tudni felfogni, hogy azok az annyira elhízott emberek, akik már mozogni is alig bírnak, miért nem próbálnak meg tenni valamit?
2014. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi. Régebben sokszor jártam, 2 órákat edztem rendesen, de otthagytam, mert olyn rosszul és kínosan éreztem magam a csini többiek között.
2014. jún. 11. 01:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy oda az ember,mert vagy túlsúlyos vagy izmosodni akar.Senki se úgy megy oda,hogy ő már jobban ki van pattintva mint dwayne the rock johnson.Tisztelném,hogy tesz azért,hogy ne legyen kövér :)
2014. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na én azért tudok mozogni-futni :D pont azt az állapotot nem akarom elérni, amit az uccsó írt
2014. jún. 11. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!