Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha egy igazán...

Mit szólnátok, ha egy igazán kövér embert látnátok meg az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elismerően tekintenék rá, hogy Ő tesz valamit azért, hogy változtasson magán, fontos az egészsége.

Egyáltalán nem nézném le, inkább tiszteletreméltó lenne.

2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Örülnék, hogy látnám, hiszen nem szégyen ha az ember formálja a testét és valahol el kell kezdeni!! :)
2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szinte mindennapos dolog...
2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt: _________.


Nem kell aggódni.

2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék. Tesz az ellen ami zavarja és nem csak sír szája egész nap mint egyeseknek. Az ilyenekről lehet példát venni.
2013. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nyugodtan menj le edzeni, ott senki sem néz le ilyen miatt.
2013. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha zsiroskenyeret enni pihenőidőben akkor adnék neki 1-2 tanácsot.
2013. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azt, hogy remélem, van személyi edzője, mert nagy túlsúlynál inkább fogyni kellene először és csak utána edzeni, nehogy tönkretegye az ízületeit. Egyébként meg hajrá!
2013. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2 évvel ezelőtt 98 kilósan (160 cm magassággal) mentem az edzőterembe.

Úgy döntöttem hogy fogyni és egy elfogadható alakot szeretnék.

Senki nem nézett le, senki nem bántott. SŐT! Volt hogy segítettek megmutatni pár gépet, hogy mire való. 1 év után a profibbak csináltak egy edzés programot is nekem..

Én borzalmas szégyenlős voltam, de sosem adtak okot hogy kínosan érezzem magam. 2 év után még mindig járok edzésre, de már 61 kilósan..

Ma ha látok kövér embert, és látom segítségre szorul, én is szívesen segítek nekik. Ha nő az illető akkor lelkileg is adok nekik segítséget, mert elmondom nekik hogy bizony majdnem 100 kilósan jöttem ide..

40/N

2013. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Le járok konditerembe kb 2 hete a barátnőm tuszkolt el ezekkel a szavakkal "hidd el ott mindenki saját magára koncentrál...", talán gyerekkori torzulmányok a lelkemben meg talán kissé paranoiás vagyok. :) Köszönöm a biztatást:)
2013. márc. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!