Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy még nem volt barátom. Egy ideje furcsa dolgokat tapasztalok az egyik barátnőmmel. Mióta jóban vagyunk, a baráti társaság, és mi magunk is állanódan azon viccelődünk, hogy együtt vagyunk. Folyton ölelgetem, kézen fogva mászkálunk, szerintem a fél suli leszbinek néz minket... Szívemnek, drágámnak hívjuk egymást. Féltékeny leszek, ha más lányokkal találkozik (persze barátként). Szokott az ölembe ülni, lábamra feküdni, stb... De semmi egyéb nem történt! Még egy puszi sem! Nekem ugyanúgy bejönnek fiúk, most éppen van is kiszemeltem, szerelmes vagyok belé.... Más lánnyal kapcsolatban még csak hasonlót sem érzek, csak vele. De ez mégis olyan fura. Szerintetek leszbikus vagyok?

2014. jún. 11. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy van-e iránta nemi vágyad.
2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Vagy esetleg bi.
2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nem hiszem!!ez csak nagyon eros baratsag
2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, nem mondanám... de mind a ketten lazán gondolkodunk az ilyen dolgokról, olvasunk leszbikról/melegekről szóló mangákat, és nem ítéljük el az egyneműek szerelmét..
2014. jún. 11. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Te vagy az Drágám? :D


Amúgy nem hinném.

2014. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nem látom szép lánynak. Soha nem is láttam ,mégis...
2014. jún. 11. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramcsiii ***** válasza:
Hát mi a barátnőmmel néha van hogy szájrapuszit adunk,de csak hülyeségből,mégsem vonzódok hozzá :D Csak barátnő
2014. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet. De leginkább még fiatal vagy.
2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze az vagy, szereted a fiúkat, ez a leszbiség jele -.-
2014. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!