Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora gond ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora gond ha? (lent) 17/l

Figyelt kérdés
A barátom szerint nincs rendben hogy engem nem érdekelnek a világ,a föld dolgai(inkább tudományos megközelitésből gondolja),az életünk célja,hogy mi van a halál után meg stb...Meg hogy nyilvám sajnálom az embereket akik éheznek stb de hosszútávon ez az én életemet nem árnyékolja be,teszi rosszabbá és jól érzem magam,még akkor is ha sajnos ilyenek vannak a világban? És ha nem vagyok tájékozott,csak arról a nagyon kevés dologról ami engem igazán érdekel?

2014. jún. 11. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ha neked nincs igényed rá, akkor rendben van. Az ilyen életünk célja, mi van a halál után engem is anszolút hidegen hagy. Azt meg végképp nem értem, miért kellene bárkinek rosszul éreznie magát azért, mert máshol éheznek.
2014. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Engem sem érdekel. Mit tudok csinálni? Küldjek 10 zsemlét Afrikába?
2014. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs veled semmi gond, én is élvezem az életem és csak azzal foglalkozok, ami érdekel, hiába van ennyi rossz dolog a világban. Inkább a barátoddal van valami.
2014. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem érdekelnek az ilyen dolgok akkor nem érdekelnek.Ennyi.Persze jobb ha minél tájékozottabb vagy de ha nem hát nem.Na meg aztán van egy csomó minden amit nem is érdemes tudni.A halál utáni élet,meg az éhezők pont ez a kategória.f
2014. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát bizony gond. Nem mindegy kinek milyen a jelleme. Én például nem járnék olyannal aki csak magára gondol.
2014. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

én se gondolok naponta az éhezőkre..

még csak nem is dolgoozm még, hogy valahogyan segíteni tudjak és a szívügyem lehessen.

egyelőre annyit tudok mondani hogy én ide születtem, ők meg oda, még ha ez kegyetlen is :S sajnálom.

amúgy ha leginkább ilyen témákról akar veled beszélni és ő nagyon benne van a tudományban akkor hosszú távon nem igazából lesztek rendben, ha nem tudtok róla semmit beszélni. persze én se értek hozzá, meg nem is kezdek bele met a tudásom a béka segge alatt sincs, de azért nem is kell mindig ilyenekről beszélni..

2014. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

nem gond, nem neked kell megoldani a világ problémáit és nem is kell magad rosszul érezni magad miatta

van akit érdekelnek ezek és van akit nem

egyik se gond, csak ne akarják másokra erőszakolni a saját nézeteiket

2014. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van közös témánk,bár igaz ő sokat szeret(ne)ezekről beszélni.Köszönöm a válaszokat.:)
2014. jún. 11. 22:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gond ha egyszeru baratnonk van. Csak tudni kell a helyen kezelni.
2014. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Akit annyira foglalkoztat az afrikai éhezők élete, az menjen ki, ganyézza ki alattuk a putrit meg osztogasson segélycsomagot. És az éhezés ugyan úgy folytatódni fog tovább.
2014. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!