Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon a srácon, aki az egyetlen jót jelentette nekem a jelenlegi életemben?

Figyelt kérdés
Szóval.. elég rossz időszakomat élem most. Minden szép lassan esik szét körülöttem.. De nem részletezném inkább. Viszont amikor vele beszéltem, akkor tényleg egy kis időre minden jó volt, és boldog voltam :( De tudom hogy sosem kapom már vissza. Ez "oké" is, csak egyszerűen nem tudom, hogyan tudnám elengedni és elfogadni ezt. Segítenétek nekem ebben? Nagyon megköszönném!! :)
2014. jún. 12. 11:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ugye ez nem megint az a fajta "el kell engedni" sztori, ahol csak annyi a gond hogy nem találkoztok?


Rengeteg ilyen ismerösöm van, főként lány aki nem meri keresni a másikat.


Ha nem ilyen jellegű a probléma, akkor nem tudom.


Legalább azt elárulhatnád mikor beszéltél vele utoljára. Csak azért mert most 12-e van méghozzá junius, kíváncsi vagyok mikor voltál boldog, hogy még ennyi ideig kihat rád.


Mert ha pl. nem is idén hanem valahogy 2013-ban akkor itt már más a probléma. Ha múlthéten akkor meg hát nem oly súlyos.


Így nem lehet ötletet adni ne haragudj.

2014. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!