Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen satnya fiúk örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen satnya fiúk örökre egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Sajnos 19 éves koromig semmit nem sportoltam,fél éve kezdtem el edzeni.Azóta erősdötem,izmosodtam,de ha nem járok majd folyamatosan és nem zabálok mellette állandóan,akkor könnyen összeeshetek.Szóval így is vékony vagyok(és ráadásul nagyon magas is),nem érdeklem a lányokat,akiknek nagydarab,testes,izmos férfi kell.
2014. jún. 12. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kezdodik apaa kezdodik
2014. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
alacsony is vagyok vékony is mégis 14 éves korom óta mindig van barátnőm. nincs sok pénzem szóval nem is erről van szó.. ne parázz tuti találsz valakit
2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a francokat.

minden csajnak más jön be.

valakinek te, valakinek a kigyúrt állat, van akinek a mackó és van akinek a kertitörpe... ne ess kétségbe, nem kell izomállatnak lenned, ne nézz ki idióta módon és nem lesz baj..

2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Takarodj!
2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
már elkezdődött. :(
2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nincs nőm, szűzvok, még le se szo ptak
2014. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan idegesítőek, mint te, aki egymilliószor felteszi ugyanazt a kérdést, akkor igen.
2014. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. :/ Hasonló vagyok és én sem kellek egynek sem... Ez van,el kell fogadni.
2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szandra124 ***** válasza:
Ha magas vagy és vékony akkor menj el modellnek.. fél perc alatt lesz csajod..
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az élet velemis kegyetlen nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon...
2014. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!