Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kevés ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Kevés ruha vs. Normál öltözék?

Figyelt kérdés

Ma már természetes, hogy a nők többsége mindenhol (utcán, szórakozóhelyen, közösségi oldalakon, stb. ) minél több mindent mutat meg magából?

Hőségben persze senki nem várja el, hogy tetőtől-talpig be legyenek öltözve, de mégis, bárhova nézünk, szinte minden kint van, sokszor évszaktól függetlenül...

Ki mit gondol erről? Azon kívül, hogy a férfiaknak tetszik.

Azok a nők/lányok, akik mondjuk nem "félmeztelen" mászkálnak az utcán vagy bárhol, és nem posztolnak hasonló képeket, hátrányban vannak?

Számít még, hogy valami rejtve maradjon, vagy ez már maradi felfogás lenne?

Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja ezt.


2014. jún. 13. 15:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
van az a ruha ami sokat takar, és megmozgatja a fantáziát.
2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Melegük van.
2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
24%

Azt, hogy az Ő dolgok, az Ő testük, az Ő ízlésük és Senkinek semmi közöd hozzá, ha tetszik is, amit lát, ha nem. Nem lesz senki több vagy kevesebb ezektől a ruhákról.

Egyébként sem a ruha teszi az embert.

2014. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Elárulom neked, hogy nekem nem tetszenek az alul öltözött nők. Sőt, megbotránkozok rajtuk néha! A minap láttam a metróban valami lányt a fiújával... a fél segge kint volt a szűk farmer shortból... ez már KURVÁS. Vagy amikor olyan kis szűk, combközépig sem érő "szoknya" van a lányokon... ááááá. Egy ilyen lányt semmire sem tartanék. Én férfiként kibírom, hogy normális ruha legyen rajtam, akkor ne mondja egy nő/lány sem, hogy a meleg miatt van ilyen ruhában. Igenis a figyelemre vágyik, akármit is mond!


23/F

2014. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos én is úgy veszem észre, hogy természetes. Ennek ellenére, én próbálok rendesen öltözködni. :)

(Megjegyzés: És még ezek a lányok vannak felháborodva, ha egy számukra taszító illető megbámulja őket. Nem értem az embereket....)

18/L

2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
36%

Ha 40 fok van kint én akkor is hosszú nadrágban járok. A melleimet se teszem ki mert csak B a kosárméretem. Rövidnadrágot meg a görbe lábaim miatt nem veszek fel. Facebookom meg nincs és nem érzem azt, hogy hátrányba lennék, semmilyen téren.


Akinek meg jó alakja van és van is mit kitennie annak jól áll ha kevés ruha van rajta szerintem.

2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond azzal, ha kevés vagy nincs ruha.
2014. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%
#5 Persze, hogy fel vannak háborodva, mert modortalanság bámulni. Ez nem feltétlenül álszerénység, hallod-e. Nem mindenki a másik nemnek öltözik, remélem ezt tudod. Néha próbáld meg más perspektívából is nézni a dolgokat.
2014. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
#8 Lehet hogy modoratlanság bámulni, de az emberek mindig ezt teszik. Joguk van hozzá. Sajnos ez van. És szerintem ha valaki van olyan ízléstelen, hogy olyan rövidnacit vesz fel, amiből kilóg a fél s*gge, az ne csodálkozzon, ha megbámulják, vagy utánaszólnak. :)
2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
5%

#9 Áh, szóval vigyáznom kell, nehogy a végén abból legyen bajom, hogy azt a ruhát hordom, amiben jól érzem magam/nem döglök meg a melegben. Értem.

Egy gyors kérdés: szerinted a ruha mennyiben befolyásolja azt, melyik nőt erőszakolják meg?

2014. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!